Життя

За слов’янським календарем 2018 рік — рік Згорнутого Їжака

Ці знання досі актуальні, тому що слов’янський календар, як і східний, дає можливість спрогнозувати майбутнє.

Слов’янський календар — це дарунок наших пращурів. Коли на руську землю ще не прийшло християнство, слов’яни вірили, що кожному року відповідає тварина-покровитель.

Ці знання досі актуальні, тому що слов’янський календар, як і східний, дає можливість спрогнозувати майбутнє. Згідно слов’янським календарем, 2018 рік буде роком Згорнутого Їжака. Збіг це чи ні, але в поезії янському календарі характеристики цієї тварини-покровителя багато в чому схожі з описом Жовтої Земляний Собаки в східному календарі.

Основна характеристика 2018 року

Рік Згорнутого Їжака вважався часом трохи пасивним і позбавленим динаміки. Люди не чекали від таких періодів глобальних змін. Слов’яни зустрічали рік Їжака завжди з особливим завмиранням серця, тому що вважали, що Їжак здатний вилікувати внутрішні рані.

Це рік родючості і старанної роботи. Це рік суто матеріальний, але його духовний спокій здатне працювати на благо нашого загального настрою. Це час примирення та життю рука об руку з тими, хто нам дорогий.

Фінанси і робота в 2018 році

Їжак — це символ суворої економії. Давні слов’яни вірили, що в рік Їжака не можна витрачати багато грошей і роздаровувати свої накопичення. При цьому краще бути максимально щедрими з тими, хто цього заслуговує. Допомогу колегам буде дуже навіть до місця зараз. До кінця року можна буде починати пожинати плоди своєї великодушності.

Черстві люди будуть позаду. Якщо наслідки егоїзму не настануть у 2018 році, їх можна буде відчути потім, коли прийде час. Економія з жадібністю, однак, не має нічого спільного. Намагайтеся шукати вигоду скрізь і у всьому. Продавайте старі речі без торгів. У 2018 році кожна копійка на рахунку.

Любов і відносини в 2018 році

Слов’яни вірили в те, що Їжак може змінити життя на краще. В любові це буде досить відчутно. Людям, які хочуть пізнати найбільше щастя, доведеться підняти відносини на новий рівень. Це буде дуже хороший рік для весіль, вінчання і пропозиції руки і серця. Також це прекрасний час для зачаття та народження дитини.

Дитина, народжена в рік Їжака, буде сильний духом і тілом, він буде здоровим і непохитним. Цей рік може зробити і вас самих такими ж. Єдине, що від вас потрібно — це бажання. Будь-які проблеми, з якими ви будете зустрічатися, потрібно розцінювати як спосіб підвищення мудрості. Життєвий досвід — це найбільша цінність у 2018 році. В коханні та стосунках з людьми потрібно бути уважними, тому що кожен новий день ви можете зустрічатися з розбіжностями. Трохи дипломатичності допоможе вам залишатися на плаву і зберігати гармонію.

Стежте за знаками долі — вони зайвими точно не будуть. Різноманітні дрібниці, які ви раніше могли не помічати, будуть вести вас через терни до зірок. Вірте самим собі і Всесвіту, яка буде на вашому боці в 2018 році.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України