За слов’янським календарем 2018 рік — рік Згорнутого Їжака

Ці знання досі актуальні, тому що слов’янський календар, як і східний, дає можливість спрогнозувати майбутнє.

Слов’янський календар — це дарунок наших пращурів. Коли на руську землю ще не прийшло християнство, слов’яни вірили, що кожному року відповідає тварина-покровитель.

Ці знання досі актуальні, тому що слов’янський календар, як і східний, дає можливість спрогнозувати майбутнє. Згідно слов’янським календарем, 2018 рік буде роком Згорнутого Їжака. Збіг це чи ні, але в поезії янському календарі характеристики цієї тварини-покровителя багато в чому схожі з описом Жовтої Земляний Собаки в східному календарі.

Основна характеристика 2018 року

Рік Згорнутого Їжака вважався часом трохи пасивним і позбавленим динаміки. Люди не чекали від таких періодів глобальних змін. Слов’яни зустрічали рік Їжака завжди з особливим завмиранням серця, тому що вважали, що Їжак здатний вилікувати внутрішні рані.

Це рік родючості і старанної роботи. Це рік суто матеріальний, але його духовний спокій здатне працювати на благо нашого загального настрою. Це час примирення та життю рука об руку з тими, хто нам дорогий.

Фінанси і робота в 2018 році

Їжак — це символ суворої економії. Давні слов’яни вірили, що в рік Їжака не можна витрачати багато грошей і роздаровувати свої накопичення. При цьому краще бути максимально щедрими з тими, хто цього заслуговує. Допомогу колегам буде дуже навіть до місця зараз. До кінця року можна буде починати пожинати плоди своєї великодушності.

Черстві люди будуть позаду. Якщо наслідки егоїзму не настануть у 2018 році, їх можна буде відчути потім, коли прийде час. Економія з жадібністю, однак, не має нічого спільного. Намагайтеся шукати вигоду скрізь і у всьому. Продавайте старі речі без торгів. У 2018 році кожна копійка на рахунку.

Любов і відносини в 2018 році

Слов’яни вірили в те, що Їжак може змінити життя на краще. В любові це буде досить відчутно. Людям, які хочуть пізнати найбільше щастя, доведеться підняти відносини на новий рівень. Це буде дуже хороший рік для весіль, вінчання і пропозиції руки і серця. Також це прекрасний час для зачаття та народження дитини.

Дитина, народжена в рік Їжака, буде сильний духом і тілом, він буде здоровим і непохитним. Цей рік може зробити і вас самих такими ж. Єдине, що від вас потрібно — це бажання. Будь-які проблеми, з якими ви будете зустрічатися, потрібно розцінювати як спосіб підвищення мудрості. Життєвий досвід — це найбільша цінність у 2018 році. В коханні та стосунках з людьми потрібно бути уважними, тому що кожен новий день ви можете зустрічатися з розбіжностями. Трохи дипломатичності допоможе вам залишатися на плаву і зберігати гармонію.

Стежте за знаками долі — вони зайвими точно не будуть. Різноманітні дрібниці, які ви раніше могли не помічати, будуть вести вас через терни до зірок. Вірте самим собі і Всесвіту, яка буде на вашому боці в 2018 році.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 + sixteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh