Авторські статті

“Батьківщина” пропонує провести антитерористичну операцію в Криму

Фракція “Батьківщина” пропонує провести антитерористичну операцію в АР Крим.

Про це з парламентської трибуни заявив в.о. голови фракції “Батьківщина” Сергій Соболєв.

“Якщо РФ устами президента Путіна не визнає, що на території Криму за місцями базування російських військ є інші формування РФ, це означає, що на території Республіки Крим знаходяться терористи і тому повинні бути вжити відповідні заходи щодо нейтралізації цих терористичних банд”, – повідомив Соболєв.

Він також наголосив на необхідності підтримки українських військовослужбовців у Криму: “те, що робить сьогодні кожний солдат, кожний офіцер, фактично є захистом суверенітету країни в умовах військової окупації, в умовах прямого тиску”.

“Ми дуже вдячні за міжнародну підтримку, яку проявили уряди країн світу та міжнародні організації щодо українського народу та парламенту України, але цього замало! Ключове питання – це наші з вами дії, які повинні об’єднати громадян, де б вони не проживали, щоб вони почували себе громадянами однієї країни”, – підкреслив він.

“Ми повинні звернутися до тих чесних депутатів АР Крим, які проявили мужність в цих умовах і не піддалися на тиск, ні на шантаж, ні прямі погрози  та відмовились голосувати за антиконституційні рішення. Наступив той момент, коли голова Верховної Ради та представники всіх політичних сил, представлених у парламенті, мають негайно провести зустріч з депутатами кримського парламенту, з представниками громад кримських татар, росіян, українців, інших громад Криму для того, щоб знайти вихід та припинити той безлад, який відбувається в АР Крим”, – зазначив Соболєв.

За його словами, під час такої зустрічі має бути розглянуто питання невизнання так званого референдуму, який пробують провести під дулами автоматів, вже з надрукованими  результатами і без вибору.

Окрім того, коментуючи останні заяви Януковича, Соболєв зазначив, що “коли Янукович заявив, що ця сесійна зала є нацистами і злочинцями – він цим собі поставив вирок”.

Соболєв також додав, що ніхто так не об’єднує сьогодні Україну, як Янукович та Путін своїми заявами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

  1. Первые же шаги с применением силы против самообороны Крыма дадут Путину
    легальный повод раскрасить зеленых человечков в триколорные цвета. Вперед !
    Фракція “Батьківщина” оказалась в капкане – её власть совершенно фиктивна, со всех сторон священная самооборона ))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.