“Батьківщина” пропонує провести антитерористичну операцію в Криму

Фракція “Батьківщина” пропонує провести антитерористичну операцію в АР Крим.

Про це з парламентської трибуни заявив в.о. голови фракції “Батьківщина” Сергій Соболєв.

“Якщо РФ устами президента Путіна не визнає, що на території Криму за місцями базування російських військ є інші формування РФ, це означає, що на території Республіки Крим знаходяться терористи і тому повинні бути вжити відповідні заходи щодо нейтралізації цих терористичних банд”, – повідомив Соболєв.

Він також наголосив на необхідності підтримки українських військовослужбовців у Криму: “те, що робить сьогодні кожний солдат, кожний офіцер, фактично є захистом суверенітету країни в умовах військової окупації, в умовах прямого тиску”.

“Ми дуже вдячні за міжнародну підтримку, яку проявили уряди країн світу та міжнародні організації щодо українського народу та парламенту України, але цього замало! Ключове питання – це наші з вами дії, які повинні об’єднати громадян, де б вони не проживали, щоб вони почували себе громадянами однієї країни”, – підкреслив він.

“Ми повинні звернутися до тих чесних депутатів АР Крим, які проявили мужність в цих умовах і не піддалися на тиск, ні на шантаж, ні прямі погрози  та відмовились голосувати за антиконституційні рішення. Наступив той момент, коли голова Верховної Ради та представники всіх політичних сил, представлених у парламенті, мають негайно провести зустріч з депутатами кримського парламенту, з представниками громад кримських татар, росіян, українців, інших громад Криму для того, щоб знайти вихід та припинити той безлад, який відбувається в АР Крим”, – зазначив Соболєв.

За його словами, під час такої зустрічі має бути розглянуто питання невизнання так званого референдуму, який пробують провести під дулами автоматів, вже з надрукованими  результатами і без вибору.

Окрім того, коментуючи останні заяви Януковича, Соболєв зазначив, що “коли Янукович заявив, що ця сесійна зала є нацистами і злочинцями – він цим собі поставив вирок”.

Соболєв також додав, що ніхто так не об’єднує сьогодні Україну, як Янукович та Путін своїми заявами.

Comments

0 comments

One comment

  1. Первые же шаги с применением силы против самообороны Крыма дадут Путину
    легальный повод раскрасить зеленых человечков в триколорные цвета. Вперед !
    Фракція “Батьківщина” оказалась в капкане – её власть совершенно фиктивна, со всех сторон священная самооборона ))

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh