Авторські статті

Кличко: Так званий референдум – це здача Криму під контроль авантюристів

Лідер “УДАРу” Віталій Кличко закликав кримчан не піддаватися на провокації авантюристів, які спираються на чужу армію. Про це він заявив, виступаючи з трибуни Верховної Ради. 

“Хочу звернутися до кримчан, яких зухвало обманює групка авантюристів, які спираються на чужу армію. В Криму діє Конституція автономії, яка гарантує високий – по суті, офіційний – статус російській мові. Ця Конституція,  а також закони України гарантують Криму широкі автономні права, насамперед, у соціально-економічній сфері”,  – підкреслив Віталій Кличко.

Він відзначив, що мешканці Криму не відчували своїх автономних прав, оскільки владна верхівка ними зловживала, а кошти розкрадала. Тож лідер “УДАРу” наголосив на необхідності проведення такої реформи законодавства, коли громадяни отримають контроль над владою і змусять бюджет працювати для людей.

“Ось над такою реформою ми повинні працювати разом. А так званий референдум – це здача Криму під контроль авантюристів. Що буде з Кримом, якщо їх плани реалізуються? Подивіться, що зробили з Абхазією. Квітучий край перетворили на зону соціального лиха. Я хочу запитати  кримчан, які живуть за рахунок курортного сезону: хто на сьогодні збирається їхати в зону військового конфлікту? Що буде з курортним сезоном? І хто за це відповість?” – підкреслив Віталій Кличко.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.