Кличко: Так званий референдум – це здача Криму під контроль авантюристів

Лідер “УДАРу” Віталій Кличко закликав кримчан не піддаватися на провокації авантюристів, які спираються на чужу армію. Про це він заявив, виступаючи з трибуни Верховної Ради. 

“Хочу звернутися до кримчан, яких зухвало обманює групка авантюристів, які спираються на чужу армію. В Криму діє Конституція автономії, яка гарантує високий – по суті, офіційний – статус російській мові. Ця Конституція,  а також закони України гарантують Криму широкі автономні права, насамперед, у соціально-економічній сфері”,  – підкреслив Віталій Кличко.

Він відзначив, що мешканці Криму не відчували своїх автономних прав, оскільки владна верхівка ними зловживала, а кошти розкрадала. Тож лідер “УДАРу” наголосив на необхідності проведення такої реформи законодавства, коли громадяни отримають контроль над владою і змусять бюджет працювати для людей.

“Ось над такою реформою ми повинні працювати разом. А так званий референдум – це здача Криму під контроль авантюристів. Що буде з Кримом, якщо їх плани реалізуються? Подивіться, що зробили з Абхазією. Квітучий край перетворили на зону соціального лиха. Я хочу запитати  кримчан, які живуть за рахунок курортного сезону: хто на сьогодні збирається їхати в зону військового конфлікту? Що буде з курортним сезоном? І хто за це відповість?” – підкреслив Віталій Кличко.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

10 + 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh