Авторські статті

Банкір пояснив, чому «Свати» Зеленського і Липецька фабрика Порошенко – це дві різні речі

Після того, як на каналі «1+1» знову пішли серії скандального серіалу «Свати» у мережі все частіше почалися з’являтися порівняння, що «Свати» – це тепер липецька фабрика Зеленського, мовляв президент вирішив заробляти і далі гроші, що пропагує русскій мир і висміюється з «хохлів». Насправді це неправильне порівняння і тут потрібно трохи розставити крапки над «і». Про це у своєму блозі пише блогер і фінансист Сергій Фурса.

За його словами, у Порошенка справді був бізнес в Росії, липецька фабрика працювала і приносила гарні гроші, але, як тільки почалася війна фабрика зупинила свою роботу. З початку військових дій президент Порошенко і копійки не заробив за рахунок липецького свого бізнесу. Тому єдиний закид на адресу Порошенка, який може мати місце – це те, що Порошенко не продав свої активи перед тим, як стати президентом, лише потім він передавши їх у сліпий траст. На цьому все.

Сергій Фурса пише, що ж стосується «Сватів», то це серіал сумнівної якості, який висміює українців, показує їх нерозторопність і постійно в кадрі з’являється багато російських промов. «Свати» – це нематеріальний актив, який до війни приносив прибуток Зеленському. Далі всім відомо, що він був заборонений, але як тільки Зеленський вступив на посаду – «Свати» знову дозволили показувати і бізнес став приносити гроші. Ось і вся різниця, тому липецька фабрика Порошенко і «Свати» Зеленського – це дві великі різниці.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

fifteen − eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.