Банкір пояснив, чому «Свати» Зеленського і Липецька фабрика Порошенко – це дві різні речі

Після того, як на каналі «1+1» знову пішли серії скандального серіалу «Свати» у мережі все частіше почалися з’являтися порівняння, що «Свати» – це тепер липецька фабрика Зеленського, мовляв президент вирішив заробляти і далі гроші, що пропагує русскій мир і висміюється з «хохлів». Насправді це неправильне порівняння і тут потрібно трохи розставити крапки над «і». Про це у своєму блозі пише блогер і фінансист Сергій Фурса.

За його словами, у Порошенка справді був бізнес в Росії, липецька фабрика працювала і приносила гарні гроші, але, як тільки почалася війна фабрика зупинила свою роботу. З початку військових дій президент Порошенко і копійки не заробив за рахунок липецького свого бізнесу. Тому єдиний закид на адресу Порошенка, який може мати місце – це те, що Порошенко не продав свої активи перед тим, як стати президентом, лише потім він передавши їх у сліпий траст. На цьому все.

Сергій Фурса пише, що ж стосується «Сватів», то це серіал сумнівної якості, який висміює українців, показує їх нерозторопність і постійно в кадрі з’являється багато російських промов. «Свати» – це нематеріальний актив, який до війни приносив прибуток Зеленському. Далі всім відомо, що він був заборонений, але як тільки Зеленський вступив на посаду – «Свати» знову дозволили показувати і бізнес став приносити гроші. Ось і вся різниця, тому липецька фабрика Порошенко і «Свати» Зеленського – це дві великі різниці.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh