Авторські статті

Скрипін – російським журналістам: “Не ваше свиняче діло! Поїдь на Червону площу, вийди з плакатом “Путін – х**ло”. І ми на тебе подивимося, який ти херой

Журналіст Роман Скрипін порадив учаснику “95 квартал”, громадянину Російської Федерації Валерію Жидкову, який “гуморить” про український політикум, їхати у свою країну і там “вчити розуму” росіян.

“Жидков – громадянин Росії. Бабченко – громадянин Росії. Про Україну має говорити лише громадянин України. І вирішувати долю цієї країни, яка називається Україна і громадянами якої ми є, можуть лише громадяни України. У цьому є цінність громадянства. А не відкривати свій, перепрошую, рот, будь-кому, давати оцінки, поради і так далі.

Не ваше свиняче діло.

У вас є Росія, їдьте туди, розказуйте, що робити Путіну, Жиріновському, хто там ще є.

Сюди ви приїхали, тут ви зараз поки що в гостях. Можливо, у спеціальному статусі. Ми з вами не сядемо за один стіл, не поїмо. Ми вас нагодуємо, можливо, з рук, якщо захочемо.

Але це не ваша країна. Тому, будь ласка, закрийте свій рот щодо України. Не нам давати поради. Як і будь-якому іншому громадянину іншої держави. Тому що це моя країна.

Коли тебе не питають, але ти зі своїм статутом лізеш у чужу церкву, чужий монастир. І починаєш розказувати “а у вас тут, знаєте, щось не так іде”. Покажи, як треба зробити в Росії. Давай, наважся, поїдь, розкажи, що Путін – ху*ло. Поїдь на Червону площу, вийди з плакатом. І ми на тебе подивимося, який ти херой”, – сказав Скрипін.

Промова журналіста викликала схвальну реакцію користувачів мережі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України