Новини з Австрії

Розслідування вбивства сирійцем дівчат у Вінер Нойштадті закінчено та справу передано до суду

Розслідування жорстокого і резонансного вбивства дівчини в Вінер Нойштадті в січні 2019 року закінчено. Прокуратура передала справу до суду. Дата судового розгляду поки ще не визначена, сказала Біргіт Борнс, прес-секретар окружного суду Вінер Нойштадт.

У січні 2019 року тіло 16-річної дівчини було виявлено у парку міста Вінер Нойштадт. За підозрою у вбивстві дівчини відразу був затриманий її сирійський 19-річний друг. Він був доставлений у в язницю Вінер Нойштадт і переведень у Айзенштадт на початку лютого.

Згідно з обвинувальним висновком, пара зустрілася увечері 13 січня в місті і провалу якийсь час разом. Потім дівчина близько 6 ранку хотіла додому, але молодий чоловік відвіз її в Антон-Водиця-парк. Там він у приступі ревнощів задушивши її ременем. Після цього 19-річний поїхав до одного, увійшов в обліковий запис жертви на Facebook і фальсифікував запис, зробивши вигляд, що вона ще жива. Труп був знайдений матір’ю в парку 13 січня вранці під купою листя.

Молодий чоловік звинувачується у вбивстві, нарузі над трупом, нанесенні тілесних ушкоджень і умисному нанесенні ушкоджень, погрози родичам жертви. Так заявив у четвер офіційний представник прокурора Вінер Нойштадт Еріх Хабицль. Згідно з повідомленням газети, в 2018 році 19-річний також поранивши двоюрідного брата дівчини ножем.
Обвинувачений та його захист кажуть про нещасний випадок.

Всього двадцять три свідки будуть допитані в ході судового розгляду, а троє з п’яти призначених експертів на стороні обвинувачення. На додаток до судово-психіатричних експертиз були отримані також дані ДНК і крові. Експертиза з оцінки віку показала, що дата народження, зазначена підозрюваним — 1 серпня 1999 року, — ймовірно, буде правильною. У разі засудження за вбивство, покарання застосовуються до молодим людям (18-21 рік) і йому загрожує до 15 років позбавлення волі.

За матеріалами: vienna.at
Фото: pixabau.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України