Авторські статті

Бала: «банківський» закон показав, скільки насправді в Раді маріонеток і прислужників, а не народних депутатів

Комітет Верховної Ради за чотири дні розглянув 16335 правок у так звань «банківський» або «Антиколомойский» закон і рекомендував прийняти його у іншому читанні. Про це у своєму блозі пише український політолог і блогер Віталій Бала.

Політолог зазначає, така оперативність показує, що, коли треба, то, начебто, нардепи і можуть працювати. Про спам-правки вже багато написано і сказано, але є питання до тих народних депутатів, які внесли тисячі поправок і які в дійсності не мають ні досвіду, ні відповідної освіти в банківській сфері. Невже вони не розуміють, що виставили собі, як маріонетки і прислужники, а не народні депутати? Невже вони вважають, що не були б обрані без підтримки Зеленського, тому що деякі з них гордо заявляють, що вони мажоритарники?

Віталій Бала наголошує, цей законопроект демонструє наскільки багато є випадкових людей у парламенті і наскільки вони залежні. Виникає логічне запитання: чи потрібно приймати цей законопроект? Можливо і ні, але реальність така, що суди в Україні, а точніше судді є «близнюками» тих депутатів, які «настрочили» тисячі поправок до цього законопроекту.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України