Бала: «банківський» закон показав, скільки насправді в Раді маріонеток і прислужників, а не народних депутатів

Комітет Верховної Ради за чотири дні розглянув 16335 правок у так звань «банківський» або «Антиколомойский» закон і рекомендував прийняти його у іншому читанні. Про це у своєму блозі пише український політолог і блогер Віталій Бала.

Політолог зазначає, така оперативність показує, що, коли треба, то, начебто, нардепи і можуть працювати. Про спам-правки вже багато написано і сказано, але є питання до тих народних депутатів, які внесли тисячі поправок і які в дійсності не мають ні досвіду, ні відповідної освіти в банківській сфері. Невже вони не розуміють, що виставили собі, як маріонетки і прислужники, а не народні депутати? Невже вони вважають, що не були б обрані без підтримки Зеленського, тому що деякі з них гордо заявляють, що вони мажоритарники?

Віталій Бала наголошує, цей законопроект демонструє наскільки багато є випадкових людей у парламенті і наскільки вони залежні. Виникає логічне запитання: чи потрібно приймати цей законопроект? Можливо і ні, але реальність така, що суди в Україні, а точніше судді є «близнюками» тих депутатів, які «настрочили» тисячі поправок до цього законопроекту.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen − 7 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh