Блогер: Верланов, Насиров, Білоус і компанія – кожен з них підстроював систему під себе, нічого не змінюючи

Наївними є ті, хто думає, що прізвище глави податкової служби України щось змінить. Верланов, Насіров, Білоус, Клименко і ще довгий перелік податківців діяли в рамках чинного законодавства, і податкова служба працювала практично однаково, незалежно від того, хто виконував обов’язки головного податківця. Про це у своєму блозі пише блогер Павло Себастьянович.

Він відзначає, навіть корумповані судді, СБУшники, працювали в рамках чинного законодавства. І навіть саботують боротьбу з корупцією НАБУшники і САПовці працювали в рамках чинного законодавства. Тому до всіх них жодних претензій. Павло Себастьянович зазначає, «система впирається», «система пручається» – все це крилаті give Гетманцева і Гройсмана, цитати архітекторів системи. Цитати людей, що виписують те саме законодавство безпосередньо законопроектами та постановами уряду. Цитати людей, що формують правове поле нашої країни.

За словами блогера, кожен з тих, хто був при владі, замовляв музику» під себе. Свій «плейлист» у кожного бенефіціара. «Хтось антикорупційний діджей. Хтось діджей судової реформи. Хтось діджеїть на податковому полі», – написав блогер.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

12 − 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh