Авторські статті

Блогер: Верланов, Насиров, Білоус і компанія – кожен з них підстроював систему під себе, нічого не змінюючи

Наївними є ті, хто думає, що прізвище глави податкової служби України щось змінить. Верланов, Насіров, Білоус, Клименко і ще довгий перелік податківців діяли в рамках чинного законодавства, і податкова служба працювала практично однаково, незалежно від того, хто виконував обов’язки головного податківця. Про це у своєму блозі пише блогер Павло Себастьянович.

Він відзначає, навіть корумповані судді, СБУшники, працювали в рамках чинного законодавства. І навіть саботують боротьбу з корупцією НАБУшники і САПовці працювали в рамках чинного законодавства. Тому до всіх них жодних претензій. Павло Себастьянович зазначає, «система впирається», «система пручається» – все це крилаті give Гетманцева і Гройсмана, цитати архітекторів системи. Цитати людей, що виписують те саме законодавство безпосередньо законопроектами та постановами уряду. Цитати людей, що формують правове поле нашої країни.

За словами блогера, кожен з тих, хто був при владі, замовляв музику» під себе. Свій «плейлист» у кожного бенефіціара. «Хтось антикорупційний діджей. Хтось діджей судової реформи. Хтось діджеїть на податковому полі», – написав блогер.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України