Авторські статті

Портников: Цікаво, на чому базується впевненість Зеленського, що він зможе завершити війну на Донбасі до кінця своєї каденції?

Віталій Портніков нагадав у своєму блозі на сторінках видання «Оглядач», що Володимир Путін постійно виставляє обов’язкова умова для врегулювання конфлікту на Донбасі. Мова йде про надання окупованим територіям особливого статусу, причому, з обов’язковою його фіксацією в Конституції.

Російський президент хоче цього з 2014 року, з перших днів окупації ОРДЛО. Більше того – від вимоги фіксації в українській Конституції особливий статус окупованих територій російська сторона явно не збирається. У цьому зв’язку виникає питання – на чому ж в такому разі заснована упевненість Володимира Зеленського, який вважає, що війну на Донбасі вийде завершити до кінця його каденції?

Адже для того, щоб вона на Донбасі дійсно закінчилася, однією тільки мрії недостатньо. Недостатньо для цього і політичної волі, проявляється тільки однією стороною – української. Війну може завершити тієї, хто її почав, тобто, агресор. Тому потрібно, щоб відповідна політична воля з’єднання явилася у Росії. Читайте також: Доник: Призначений Зеленським вище керівництво української армії явно не збирається воювати, і це зараз найбільш серйозна проблема для ЗСУ.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України