Авторські статті

Бабченко: Рябошапка, Косошапка, Сивошапка… Єрмак Тимофійович, Стенька… Яка різниця? Все вже сталося 21 квітня

Популярний російський журналіст і блогер Аркадій Бабченко у своєму блозі пише про те, що його особисто дивують всі ці обговорення і хвилювання деяких користувачів соцмережі, журналістів, експертів, які намагаються гадати, як же тепер буде працювати новий український уряд, не поминається курс держави, є шанс, що прискориться економічний розвиток.

«Рябошапка, Косошапка, Сивошапка… Єрмак Тимофійович… Немає ніякої різниці, причому абсолютно все одно, хто там сьогодні або завтра буде на чолі уряду», – зазначив журналіст. Він підкреслює, переважна більшість населення України, а саме 73% висловилися 21 квітня за новий курс. 73% сказали ні захист своєї землі і продовження боротьби з агресором, 73% сказали ні – формування працездатного держави. Люди геть відкинули тезу «я вам не обіцяю нічого, крім крові, поту і сліз». Українці на найближчі 5 років вибрали мегапопулізм і самообман.

За словами Бабченко, саме під ці параметри, за які проголосувала більшість українців і була вибудувана система. Тому абсолютно не має значення, кого там змінюють або кого там призначають в уряді. Адже шоу триває.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України