Авторські статті

Бабченко: Рябошапка, Косошапка, Сивошапка… Єрмак Тимофійович, Стенька… Яка різниця? Все вже сталося 21 квітня

Популярний російський журналіст і блогер Аркадій Бабченко у своєму блозі пише про те, що його особисто дивують всі ці обговорення і хвилювання деяких користувачів соцмережі, журналістів, експертів, які намагаються гадати, як же тепер буде працювати новий український уряд, не поминається курс держави, є шанс, що прискориться економічний розвиток.

«Рябошапка, Косошапка, Сивошапка… Єрмак Тимофійович… Немає ніякої різниці, причому абсолютно все одно, хто там сьогодні або завтра буде на чолі уряду», – зазначив журналіст. Він підкреслює, переважна більшість населення України, а саме 73% висловилися 21 квітня за новий курс. 73% сказали ні захист своєї землі і продовження боротьби з агресором, 73% сказали ні – формування працездатного держави. Люди геть відкинули тезу «я вам не обіцяю нічого, крім крові, поту і сліз». Українці на найближчі 5 років вибрали мегапопулізм і самообман.

За словами Бабченко, саме під ці параметри, за які проголосувала більшість українців і була вибудувана система. Тому абсолютно не має значення, кого там змінюють або кого там призначають в уряді. Адже шоу триває.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh