Авторські статті

Рябошапка не став вислуховувати «ватяну» маячню нардепа Бужанського і Ко, і відразу після виступу покинув сесійну залу

Демарш Генпрокурора Руслана Рябошапка, який не став вислуховувати «ватяну» маячню нардепа Бужанського і Ко і відразу після виступу покинув сесійну залу перед процедурою питань – відповідей і самим голосуванням за свою відставку, можна розцінювати позитивно і правильно. І відсутність сьогодні в залі самого Зеленського каже про те, що він боязко ховає свій мерзенний погляд боягузливих очей від вчорашніх своїх соратників. Про це у своєму блозі пише політично аналітик Павло Нусс.

Аналітик зазначає, він особисто жодним чином не захищає Рябошапку. До нього багато претензій, але відставка Генпрокурора, як і уряду, підірвала довіру до Зеленському серед його команди. Всі бачать з якою легкістю він здає людей, коли потрібно поправити свій рейтинг і реалізувати план політичний репресій.

За словами аналітика, півроку тому Зеленський хвалився в розмові з Трампом, що Генпрокурор «на 100%» його людина. Тепер, мабуть, президент хоче на 200% свого несамовитого Генпрокурора, який за дзвінком буде штампувати підозри політичним опонентам Зеленського.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України