Бала: не всі звернули увагу, но ми вже фактично в минулому, де знову говорять про російську мову, про дружбу з агресором

Вчорашнє засідання Верховної Ради викликало тільки негативні емоції. Тієї одобрямс і підлабузництво, депутатів, кандидатів в уряд нагадував не тільки радянське минуле, але й російське сьогодення. Таку думку у своєму блозі висловив політолог Віталій Бала.

За його словами, ми всі побачили, що Зеленський не просто не розуміє, що потрібно робити, він живе в «потойбічному» світі, світі телешоу. Напевно, вперше в Україні сформували уряд без такої кількості міністрів, тому що кандидати на посади, про які говорили, відмовилися йти в уряд. «Нових облич», як сказавши Зеленський, тепер вже мало, потрібен досвід, тому і в уряді вже є колишні «старі обличчя» і один колишній залишився від урядів Яценюка і Гройсмана. З такими темпами в наступному уряді «нових облич» вже може не бути. І ми повернемося назад у минуле, проти якого так багато і натхненно виступав Зеленський під час виборчої кампанії.

За словами експерта, напевно, не всі звернули увагу, но ми вже фактично в минулому, де знову говорять про російську мову, про дружбу з агресором, де повертаються і залишаються на посадах люди, яким вже давно пора піти в небуття, ми спостерігаємо мовчки на перетворення України в Українську РСР в гіршому варіанті. А у владу прийшли не просто любителі, які не розуміють і не знають, що потрібно робити, ці любителі стали інструментом більш досвідчених ворогів України для знищення незалежної держави Україна.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh