Авторські статті

Бала: не всі звернули увагу, но ми вже фактично в минулому, де знову говорять про російську мову, про дружбу з агресором

Вчорашнє засідання Верховної Ради викликало тільки негативні емоції. Тієї одобрямс і підлабузництво, депутатів, кандидатів в уряд нагадував не тільки радянське минуле, але й російське сьогодення. Таку думку у своєму блозі висловив політолог Віталій Бала.

За його словами, ми всі побачили, що Зеленський не просто не розуміє, що потрібно робити, він живе в «потойбічному» світі, світі телешоу. Напевно, вперше в Україні сформували уряд без такої кількості міністрів, тому що кандидати на посади, про які говорили, відмовилися йти в уряд. «Нових облич», як сказавши Зеленський, тепер вже мало, потрібен досвід, тому і в уряді вже є колишні «старі обличчя» і один колишній залишився від урядів Яценюка і Гройсмана. З такими темпами в наступному уряді «нових облич» вже може не бути. І ми повернемося назад у минуле, проти якого так багато і натхненно виступав Зеленський під час виборчої кампанії.

За словами експерта, напевно, не всі звернули увагу, но ми вже фактично в минулому, де знову говорять про російську мову, про дружбу з агресором, де повертаються і залишаються на посадах люди, яким вже давно пора піти в небуття, ми спостерігаємо мовчки на перетворення України в Українську РСР в гіршому варіанті. А у владу прийшли не просто любителі, які не розуміють і не знають, що потрібно робити, ці любителі стали інструментом більш досвідчених ворогів України для знищення незалежної держави Україна.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України