Бабченко відреагував на заклик лідера гурту «ДДТ» про розбудову Росії

Популярний російський опозиційний блогер і журналіст Аркадій Бабченко, який емігрував в Україну, відреагував на заклик лідера гурту «ДДТ» Юрія Шевчука про те, що всі талановиті, творчі люди, які свого часу виїхали до США, повинні повернутися на Батьківщину в Росію, щоб будувати нову країну.

За словами Бабченко, пора будувати ж нову світлу Росію. Тому, задерши штани, пора повертатися галопом – відразу в Пітер, до Пригожіна або у Владивосток, до Дмитра Третьякова, який за репост сидить вже більше року за ґратами. За словами блогера, дійсно, повертаючись до Росії, потрібно взяти з собою Адама Осмаєва, в Грозний, а також покликати з собою Каспарова, Піонтковського, Гурієва, Чичваркіна, «Правий сектор» у повному складі.

Блогер зазначає, Сущенко, Клих, Гриб вже з’їздили. Тепер листи пишуть, закликають приєднатися до них, там же класно будувати нову Росію. Аркадій Бабченко зазначає, незрозуміло, що з росіянами там відбувається, навіть кращі повністю з гулзду сходять, ну повний відрив від реальності.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

7 + eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh