Життя

Справжня література повертається

25 березня в особливому просторі «Аптекарського городу» «Театр «С. А. Д.» пройде унікальне за своїм змістом театралізоване читання віршів сучасного поета і прозаїка Євгена Ничипурука.

На сцені театру молоді і талановиті актори школи-студії МХАТ під емоційний відеоряд, змонтований креативним віджеєм, прочитають самі улюблені читачами роботи поета. Звуковий ряд подання підготовлений під керівництвом Миколи Льговське.

Унікальна концепція концерту являє собою чотири стихії – вогонь, вода, земля і повітря – представлене на фоні особливої декорації. Все це, плюс рядки з улюблених шанувальниками Євгена віршів, створює особливу атмосферу повного занурення в мистецтво.

Такий масштабний концерт – прекрасний привід зробити сюрприз своїм читачам. Тому саме в цей день, Євген Ничипурук вперше зачитає уривок зі свого нового довгоочікуваного роману «Ожеледь».

Насолодитися поетичними читаннями і першими дізнатися подробиці про випуск нової книги Євгена Ничипурука 25 березня, о 16.00, в «Театрі С. А. Д.» «Аптекарського городу» за адресою проспект Миру, будинок 26, будівля 1.

Євген Ничипурук (народився 15 жовтня 1978 року в Волгограді) — письменник, поет і підприємець. Його повість «Боляче» була видана в 2007 році в книзі «Боляче.гі», яка витримала 4 перевидання і три варіанти обкладинки з загальним накладом 80 тисяч примірників і стала бестселером. Також автор таких успішних творів як езотеричний роман «Сни Сирен», філософський роман-блокбастер «2012. Дерево Життя», після чого отримав від критиків прізвисько «російський Чак Паланік». Неодноразовий номінант на російську премію «Співає року», а також на премії «Спадщина» і «Русь моя». Деякі його вірші увійшли в аудіокниги і читалися за кадром в короткометражних фільмах.

Крім письменницької діяльності, Євген Ничипурук – успішний підприємець і ресторатор. Йому належить мережа ресторанів «Ракова», номінована на ресторанну «Пальмову гілку». Є генеральним директором і засновником event-агентства «A23».

Микола Льговський — виконавець на ударних інструментах. Брав участь у престижних фестивалях: Wien Modern, Berliner Festwochen, New Beginning (Глазго, Шотландія), Варшавська Осінь. Микола є першим виконавцем багатьох творів для ударних інструментів, написаних відомими композиторами (С. Губайдулина, Тобто Денисов, А. Шнітке). Гастролює містами Росії, Західної Європи, США.

Його гру відрізняє особливе ставлення до звуку — як традиційне, так і експериментальне.Визнаючи музику однією з форм звукотерапії, Микола досліджує вплив вібрацій гонгів, плоских дзвонів-бив та інших металевих ударних інструментів на енергетичні системи людини.

В його музичній колекції понад 111 рідкісних і незвичайних ударних інструментів: від простих шумелок, тарілочок і барабанів до китайських гонгів, бронзових пластинчастих дзвонів і лог драмів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України