Справжня література повертається

25 березня в особливому просторі «Аптекарського городу» «Театр «С. А. Д.» пройде унікальне за своїм змістом театралізоване читання віршів сучасного поета і прозаїка Євгена Ничипурука.

На сцені театру молоді і талановиті актори школи-студії МХАТ під емоційний відеоряд, змонтований креативним віджеєм, прочитають самі улюблені читачами роботи поета. Звуковий ряд подання підготовлений під керівництвом Миколи Льговське.

Унікальна концепція концерту являє собою чотири стихії – вогонь, вода, земля і повітря – представлене на фоні особливої декорації. Все це, плюс рядки з улюблених шанувальниками Євгена віршів, створює особливу атмосферу повного занурення в мистецтво.

Такий масштабний концерт – прекрасний привід зробити сюрприз своїм читачам. Тому саме в цей день, Євген Ничипурук вперше зачитає уривок зі свого нового довгоочікуваного роману «Ожеледь».

Насолодитися поетичними читаннями і першими дізнатися подробиці про випуск нової книги Євгена Ничипурука 25 березня, о 16.00, в «Театрі С. А. Д.» «Аптекарського городу» за адресою проспект Миру, будинок 26, будівля 1.

Євген Ничипурук (народився 15 жовтня 1978 року в Волгограді) — письменник, поет і підприємець. Його повість «Боляче» була видана в 2007 році в книзі «Боляче.гі», яка витримала 4 перевидання і три варіанти обкладинки з загальним накладом 80 тисяч примірників і стала бестселером. Також автор таких успішних творів як езотеричний роман «Сни Сирен», філософський роман-блокбастер «2012. Дерево Життя», після чого отримав від критиків прізвисько «російський Чак Паланік». Неодноразовий номінант на російську премію «Співає року», а також на премії «Спадщина» і «Русь моя». Деякі його вірші увійшли в аудіокниги і читалися за кадром в короткометражних фільмах.

Крім письменницької діяльності, Євген Ничипурук – успішний підприємець і ресторатор. Йому належить мережа ресторанів «Ракова», номінована на ресторанну «Пальмову гілку». Є генеральним директором і засновником event-агентства «A23».

Микола Льговський — виконавець на ударних інструментах. Брав участь у престижних фестивалях: Wien Modern, Berliner Festwochen, New Beginning (Глазго, Шотландія), Варшавська Осінь. Микола є першим виконавцем багатьох творів для ударних інструментів, написаних відомими композиторами (С. Губайдулина, Тобто Денисов, А. Шнітке). Гастролює містами Росії, Західної Європи, США.

Його гру відрізняє особливе ставлення до звуку — як традиційне, так і експериментальне.Визнаючи музику однією з форм звукотерапії, Микола досліджує вплив вібрацій гонгів, плоских дзвонів-бив та інших металевих ударних інструментів на енергетичні системи людини.

В його музичній колекції понад 111 рідкісних і незвичайних ударних інструментів: від простих шумелок, тарілочок і барабанів до китайських гонгів, бронзових пластинчастих дзвонів і лог драмів.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four + eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh