Учасниця конкурсу краси з Венесуели опинилася в суді Відня за підозрою в організації незаконного проституції

У червні 2018 року австрійська поліція розслідувала і розкрила організацію по торгівлі людьми. Підозрювані нарешті постали перед окружним судом у кримінальних справах Відня.

За версією слідства, підозрювані заманили до 20 південноамериканок в Австрію помилковими обіцянками і незаконно експлуатували їх як повій і навіть частково позбавили волі.

В одній з таких банд, як стверджує слідство, навіть була колишня учасниця конкурсу краси Маріана П. (23 роки) з Венесуели, яка виконувала обов’язки голови і обличчя злочинного співтовариства. Вона допомагала дівчатам зі своєї батьківщини приїхати до Відня і виступала в якості довірчої супроводжує дівчат. Їх заманювали пропозицією роботи в Австрії нянями або офіціантками, але, згідно з висновками слідства, змушували займатися проституцією.

Обвинувачені вербували жінок у Венесуелі з кінця 2016 року, зокрема на дискотеках, а також через Інтернет. Справа було відкрито в березні 2018 року, коли одна з жертв написала заяву в поліцію. Члени злочинної організації з Південної Америки з частково подвійним громадянством (Іспанія) діяли в основному в окрузі Медлінг (Mödling) і були в червні 2018 року арештовані поліцією. Вирок очікується 10 квітня, а поки діє презумпція невинуватості.

За матеріалами : oe24.at
Фото: Kurier/Gilbert Novy

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh