Економіка

«Азовсталь» отримав сертифікат якості UKAS для постачання прокату до Великобританії

Металургійний комбінат “Азовсталь” Групи Метінвест пройшов аудит “SGS Україна”, який включав атестацію листового прокату в системі сертифікації UKAS для здійснення постачання до Великобританії, повідомила прес-служба компанії.

«Необхідність такого заходу в тому, що Великобританія вийшла зі складу Європейського Союзу. Тому, незважаючи на те, що раніше азовстальський прокат до цієї держави вже регулярно поставлявся, меткомбінату знову потрібно було підтвердити свої переваги», – розповіла провідний інженер відділу стандартизації та сертифікації договірної роботи меткомбінату «Азовсталь» Групи Метінвест Олена Весновська.

Аудитори SGS Україна проаналізували роботу дев’яти підрозділів меткомбінату. Зокрема, вони пройшли по всьому ланцюжку виробництва продукції – від постачання сировини та матеріалів до отримання готового прокату. Експерти відвідали технологічне управління, відділ продажу, управління планування та розвитку персоналу, товстолистовий цех, центральну хімічну лабораторію, цехи механічних випробувань, автоматизованого неруйнівного контролю та метрології, відділ технічного контролю.

Ознайомилися з методами контролю якості сировини та металопрокату. Перевірили технічну та нормативну документації.

Аудиторська група відзначила темпи розвитку підприємства та високу якість металопродукції. Після аналізу звіту меткомбінат «Азовсталь» отримав сертифікат UKAS англійського офісу «SGS» на виробництво товстолистової продукції. Новий сертифікат діятиме два роки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України