Економіка

НКМЗ виготовив модернізовану конусну дробарку для українського замовника

Новокраматорський машинобудівний завод (НКМЗ) виготовив для Полтавського ГЗК модернізовану конусну дробарку великого дроблення з гідравлічним регулюванням щілини моделі ККД1500х180 ГРЩ-М.

Передає GMK center.

Це вже другий такий агрегат, виготовлений краматорським підприємством для полтавських гірників. Перша машина була введена в експлуатацію влітку 2021 року та зарекомендувала себе у роботі з кращого боку.

Удосконалення конструкції даної дробарки збільшило її продуктивність у 1,5 раза у порівнянні зі звичайними дробарками – до 5,5 тис. т/год.

«НКМЗ уже випускав конусні дробарки такого типорозміру, але лише стандартної продуктивності. Більш висока продуктивність при збереженні колишніх габаритних розмірів забезпечена внаслідок конструктивних змін стандартної моделі — підвищення потужності приводів та удосконалення вузлів, що виконують роботу з дроблення матеріалу», – йдеться у повідомленні підприємства виробника.

Новий агрегат буде встановлений на існуючі фундаменти замість зношеної дробарки.

Довідка про НКМЗ

Новокраматорський машинобудівний завод – найбільше у Європі підприємство індивідуального важкого машинобудування. Завод серед іншого спеціалізується на виробництві прокатного, металургійного та гірничодобувного обладнання. Географія постачання включає 79 країн світу. Серед них – Франція, Італія, Польща та країни пострадянського простору.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України