Економіка

Виробник залізорудних котунів з активами в Полтавській області Ferrexpo повідомив про зміни у раді директорів

У Раді директорів Ferrexpo plc, виробника залізорудних котунів з активами в Полтавській області, відбулася низка змін, йдеться в повідомленні компанії на офіційному сайті.

Зокрема, на посаду старшого незалежного директора призначили Фіону МакОлей, яка обіймала посаду незалежного невиконавчого директора. Вона замінить Віталія Лісовенка, який працював старшим незалежним директором 2,5 роки.

«Пан Лисовенко залишиться незалежним невиконавчим директором Групи та підтримуватиме впевнену присутність Ради директорів в Україні, де відбувається основна операційна активність Групи», – йдеться у повідомленні.

Крім того, незалежний невиконавчий директор Анн-Крістін Андерсен була призначена головою Комітету Групи з охорони здоров’я, безпеки, навколишнього середовища та суспільства (HSEC), і ця зміна набула чинності з сьогоднішнього дня (11 лютого 2022 р.).

У грудні 2021 року Рада директорів оголосила про призначення Наталії Поліщук додатковим незалежним невиконавчим директором, внаслідок чого кількість незалежних невиконавчих директорів Групи збільшилася до п’яти. У рамках оголошених сьогодні змін М.Поліщук було призначено членом Комітету з аудиту та Комітету з охорони праці та промислової безпеки.

«Я хотів би подякувати Віталію Лісовенку за два з половиною роки його роботи в ролі старшого незалежного директора та вітати Фіону МакОлей на цій посаді. Віталій допоміг налагодити міцний зв’язок між співробітниками Групи в Україні та Радою директорів, особливо на тлі невизначеності глобальної пандемії Covid-19. У рамках ротації посад, оголошеної сьогодні, Анн-Крістін Андерсен призначена на посаду голови комітету з питань HSEC, що, на нашу думку, чудово підходить, враховуючи досвід Анн-Крістін у галузі відновлюваних джерел енергії, секторів економіки замкнутого циклу та промислової цифровізації», – сказав Лучіо Дженовезе, голова Ради директорів Ferrexpo.

«Нарешті, ми раді підтвердити призначення Наталії Поліщук до комітетів з аудиту та HSEC, яка має багатий досвід роботи в українському бізнес-середовищі», – додав він.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України