Автомобіль на швидкості розгойдало: що робити?

Поради від автоінструктора: розбудили вас серед ночі і задали питання, що робити при заносі. А ви повинні відразу відповісти

Скоро зима. Ну, як скоро… кілька місяців залишилося. До чого це я? До того, що з приходом зими кількість аварій збільшується, так як цьому сприяють погодні умови, пише zen.

І в цих умовах одна часто зустрічається ситуація: автомобіль розгойдало на швидкості. Іншими словами це називається ритмічний занос. Від цього не застрахований ніхто, на шкода, тому потрібно буті готуємо і чітко знати що робити. Я попросив знайомого автоінструктора провести лікнеп з цього питання. І з задоволенням поділюся з вами його порадами.

Перша порада – не відволікайтеся від водіння. Найчастіше причина розгойдування авто – помилки водія. Відпустив на секундочку кермо? Бум, ти в заметі! Тому будьте пильні. Далі пройдемося за конкретними діями.

Якщо авто із заднім приводом

Відпускайте газ і вичавлюйте зчеплення. Звичайно, якщо у вас немає педалі зчеплення, то достатня просто відпустити газ. Кермо треба вивернути в бік заносу, і постаратися відчути управління занесенням. Далі акуратно приводьте кермо в пряме положення.

Якщо авто з переднім приводом

Тут газ відпускати не потрібно! Кермо також в сторону заносу. Якщо ж занос лише посилюється, то піддаватися газу, поки не відчуєте контроль над занесенням.

Я вважаю, що такі речі потрібно знати напам’ять ять. Вісь розбудили вас серед ночі і подали напругу, що робити при заносі. А ви повинні відразу відповісти. Тільки так можна не розгубитися в стресовій ситуації і уникнути серйозних наслідків.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

twelve − two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh