Автоновини

Автомобіль на швидкості розгойдало: що робити?

Поради від автоінструктора: розбудили вас серед ночі і задали питання, що робити при заносі. А ви повинні відразу відповісти

Скоро зима. Ну, як скоро… кілька місяців залишилося. До чого це я? До того, що з приходом зими кількість аварій збільшується, так як цьому сприяють погодні умови, пише zen.

І в цих умовах одна часто зустрічається ситуація: автомобіль розгойдало на швидкості. Іншими словами це називається ритмічний занос. Від цього не застрахований ніхто, на шкода, тому потрібно буті готуємо і чітко знати що робити. Я попросив знайомого автоінструктора провести лікнеп з цього питання. І з задоволенням поділюся з вами його порадами.

Перша порада – не відволікайтеся від водіння. Найчастіше причина розгойдування авто – помилки водія. Відпустив на секундочку кермо? Бум, ти в заметі! Тому будьте пильні. Далі пройдемося за конкретними діями.

Якщо авто із заднім приводом

Відпускайте газ і вичавлюйте зчеплення. Звичайно, якщо у вас немає педалі зчеплення, то достатня просто відпустити газ. Кермо треба вивернути в бік заносу, і постаратися відчути управління занесенням. Далі акуратно приводьте кермо в пряме положення.

Якщо авто з переднім приводом

Тут газ відпускати не потрібно! Кермо також в сторону заносу. Якщо ж занос лише посилюється, то піддаватися газу, поки не відчуєте контроль над занесенням.

Я вважаю, що такі речі потрібно знати напам’ять ять. Вісь розбудили вас серед ночі і подали напругу, що робити при заносі. А ви повинні відразу відповісти. Тільки так можна не розгубитися в стресовій ситуації і уникнути серйозних наслідків.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України