Новини з Австрії

Названо учасника пісенного конкурсу Євробачення-2020 від Австрії

Вінсент Буено їде в Роттердам на 65-й конкурс пісні Євробачення. 34-річний переможець кастингу («Musical! Die Show 2008) вже брав участь у попередньому раунді ESC в 2016 році. Після того, як він там поступився Zoe, співак брав участь у конкурсі 2017 року в Києві у якості бек-волкаліста Натана Трента.

У 2020 році в уродженця Відня тепер буде велика програма. Але в Буено не повинно бути проблем, оскільки він досяг 7-го місця в 2009 році з «Танцюючими зірками». Крім того, співак, народився у Відні в родині вихідців з Філіппін, закінчив консерваторію міста Відня і отримав там музичне прекрасну освіту. Після випуску німецькомовного альбому «Wieder Leben» в 2016 році, Вінсент Буено випустив ще один «Invinceble» в минулому році.

«Він випромінює неймовірну енергію, яка змете Європу», — впевнена директор програми ORF Катрін Зехнер, переконана у правильності вибору внутрішнього журі. Пісня «Alive», з якої Буено хоче поборотися за перемогу, до цих пір залишається секретом, який ORF не розкриє до березня.

У день офіційного представлення учасника від Австрії, Буено дав концерт з нагоди свого дня народження — співакові виповнилося 34 роки у вівторок 10 грудня.

За матеріалами:https://kurier.at/
Фото:APA/HANS PUNZ

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України