Названо учасника пісенного конкурсу Євробачення-2020 від Австрії

Вінсент Буено їде в Роттердам на 65-й конкурс пісні Євробачення. 34-річний переможець кастингу («Musical! Die Show 2008) вже брав участь у попередньому раунді ESC в 2016 році. Після того, як він там поступився Zoe, співак брав участь у конкурсі 2017 року в Києві у якості бек-волкаліста Натана Трента.

У 2020 році в уродженця Відня тепер буде велика програма. Але в Буено не повинно бути проблем, оскільки він досяг 7-го місця в 2009 році з «Танцюючими зірками». Крім того, співак, народився у Відні в родині вихідців з Філіппін, закінчив консерваторію міста Відня і отримав там музичне прекрасну освіту. Після випуску німецькомовного альбому «Wieder Leben» в 2016 році, Вінсент Буено випустив ще один «Invinceble» в минулому році.

«Він випромінює неймовірну енергію, яка змете Європу», — впевнена директор програми ORF Катрін Зехнер, переконана у правильності вибору внутрішнього журі. Пісня «Alive», з якої Буено хоче поборотися за перемогу, до цих пір залишається секретом, який ORF не розкриє до березня.

У день офіційного представлення учасника від Австрії, Буено дав концерт з нагоди свого дня народження — співакові виповнилося 34 роки у вівторок 10 грудня.

За матеріалами:https://kurier.at/
Фото:APA/HANS PUNZ

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

6 + 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh