Новини з Австрії

Австрію вразило вбивство 32-річної жінки, яка померла в результаті ножових поранень завданих чоловіком

Чергове вбивство жінки вразило Австрію

У вівторок увечері в Блуденці було зарізано 32-річну жінку. Передбачуваний злочинець, чоловік, який мешкає окремо від жінки, був заарештований і вже дав свідчення. Поліція продовжує допитувати 36-річного чоловіка.

Згідно з початковою інформацією, чоловік імовірно завдав жінці кілька ножових поранень, переважно у верхню частину тіла, приблизно о 20:30 у вівторок. Сусіди почули крики та поспішили на допомогу, жінка в цей час лежала біля будинку. Спроби реанімації, здійснені сусідами та службою порятунку, виявилися безуспішними. Жінка померла на місці події

Чоловік був заарештований неподалік місця злочину. Незабаром після цього патрульний собака “Тассо” знайшов ніж поряд із місцем злочину на прилеглому залізничному переїзді Montafonerbahn.

Повідомляється, що перед цим між подружжям сталася сварка. Ймовірно, це була не перша сварка, винуватця було відоме поліції, і вже були випадки втручання поліції. Пара також має спільних дітей. Поки що не зрозуміло, де знаходилися діти в момент скоєння злочину. Однак один малюк, як то кажуть, став безпосереднім свідком злочину. Розслідування веде управління кримінальної поліції землі Форарльберг.

За даними АПА, 2022 року в Австрії вже було скоєно 26 вбивств жінок. Минулого року на цей час їх було 19. У Форарльберзі злочин у Блуденці – це друге вбивство жінки в цій землі цього року після вбивства в Лустенау в березні.

За матеріалами: https://www.oe24.at/
Фото: P. Huber

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України