Новини

Lifescan: швидке та якісне проведення КТ внутрішніх органів у Києві

Для діагностики стану внутрішніх органів людини використовують сучасне обладнання. Таким чином вдається знайти причини незрозумілого болю та погіршення самопочуття людини. Клініка Lifescan у місті Києві пропонує КТ діагностування органів черевної порожнини https://lifescan.ua/ct-scan-of-the-abdominal-cavity-and-retroperitoneal-space/. Таким чином можна перевірити травну систему, нирки печінку, підшлункову залозу та ін.

Коли потрібно проводити процедуру КТ діагностики

Процедура КТ внутрішніх органів належить до неінвазивної та неболючої процедури перевірки стану організму. Завдяки методу вдається отримати пошарове зображення внутрішніх органів та оцінити його стан. КТ дозволяє помітити найменші зміни в тканинах на початкових стадіях розвитку захворювань.

Лікарі скеровують пацієнтів на перевірку при болях в області черевної порожнини. Якщо людина різко набрала вагу чи схудла без зміни способу життя та раціону, варто перевірити стан внутрішніх органів. КТ допомагає виявити наслідки травмування, помітити сторонні предмети, які могли залишитися після операцій.

За допомогою КТ діагностики вдається помітити наявність каменів у нирках, жовчному міхурі, сечовивідних шляхах. До цього методу діагностики вдаються, коли потрібно перевірити наявність новоутворень у тканинах.

Особливості проведення КТ-діагностики внутрішніх органів

Перевірка на апараті відбувається у стані лежачи. Пацієнт знаходиться у маніпуляційній палаті сам та зв’язується з медичним персоналом за допомогою селектора. Обертання рамки дозволяє сканувати органи. За потреби людина може змінювати положення тіла. Пацієнт не відчуває дискомфорту. Для того, щоб отримати чітке зображення, вводять контраст. Це речовина, що містить у складі йод.

Лікарі медичного центру «Лайфскан» вводять контраст у таких випадках:

  • болі в животі;
  • збільшення розмірів внутрішніх органів;
  • камені у нирках чи інших органах;
  • підозра новоутворень, цирозу печінки, кісти;
  • різка зміна маси тіла.

Контрастну речовину не використовують, якщо у пацієнта знижена функція нирок. Діагностику слід проводити натщесерце. Для перевірки з йодовмісною речовиною останній прийом їжі повинен відбутися за шість годин до візиту в клініку. Аналізи виписує лікар-радіолог. Пацієнт отримує знімок та діагностичний висновок, завірений спеціалістом. Записатися на прийом у клініку Lifescan можна на сайті медичного центру. Вартість діагностики вказана на головній сторінці центру.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України