Новини з Австрії

У Відні чоловік в костюмі “Супермена” погрожував пістолетом

У ніч із понеділка на вівторок чоловік у костюмі супермена у Відні, ймовірно, погрожував пістолетом двом чоловікам, які сиділи в машині. Через деякий час чоловіка було затримано.

Ідея, яку він вигадав в алкогольному  сп’янінні, починалася безневинно, а завершилася арештом. Коли поляк у костюмі Супермена йшов вулицею Hernalser Hauptstraße, двоє чоловіків (22 і 28 років), які там припаркувалися, просто посміялися над ним, але той дістав пістолет.

Чоловіки, мабуть, були дуже спантеличені, коли “Супермен” раптом став розмахувати перед ними пістолетом. Вони одразу ж поїхали з місця та повідомили у поліцію. Підозрюваного було зупинено поліцейським у громадському автобусі. Очевидно, що пошуки були складними, оскільки він усе ще був у своєму костюмі. 29-річного хлопця тимчасово затримали. Шофер автобуса ледве стримував напад сміху.

Зброєю був газовий пістолет, який було вилучено. Відносно підозрюваного було запроваджено тимчасову заборону на носіння зброї. Тест на алкоголь показав рівень 2,4 проміле. Поляк вочевидь перебрав у вівторок увечері. На щастя (для нього), він не приймав галюциногенних препаратів, інакше “полетів” у вікно.

За даними поліції, чоловік не зізнався у скоєному. Представник поліції Барбара Гасс: “Він сказав, що не хотів нікому загрожувати. За його свідченнями, він просто гуляв із пістолетом”.

За матеріалами: https://wien.orf.at/
Фото: © Getty Images (Symbolbild), © LPD Wien

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України