Новини з Австрії

Австрійські парламентарі витрачають понад 276 тисяч євро на польоти за кордон

Австрійські депутати багато перебувають у роз’їздах, дорогою до себе додому з Відня вони часто сідають у літак. І це незважаючи на активну боротьбу із кліматичною кризою.

Ділові поїздки також здебільшого здійснюються літаком. Як показує список наявного австрійського парламентського управління депутати лише у 9% обирали поїзд, а 91% поїздок були виконані літаками.

Загалом минулого року народні обранці австрійського парламенту здійснили 297 відряджень за кордон. Шлях на парламентські засідання, конференції, міжнародні зустрічі тощо не був дешевим. На них було витрачено близько 276 900 євро із грошей платників податків. І це лише на відповідний транспорт.

Крім того, залежно від країни, до якої вони прямували, існують щедрі добові на проживання та харчування, встановлені Міністерством закордонних справ. Парламентарі найчастіше літали у справах до столиці Франції.

Голова Національної ради ÖVP Вольфганг Соботка та його поїздки за кордон ще не включені до списку, а у 2022 році він був за кордоном у справах 20 разів. SPÖ навіть зробила парламентський запит із цього приводу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України