Новини з Австрії

Австрійці довіряють Sputnik більше, ніж Astra Zeneca

Дослідження показує, що вакцини, які ще не були схвалені, отримують самі позитивні оцінки

Австрія отримує найбільшу кількість всіх вакцин від AstraZeneca, але ентузіазм з приводу вакцини стриманий. Російська вакцина Sputnik V, яка ще не схвалена, в німецькомовних країнах оцінюється вдвічі краще, ніж вакцина AstraZeneca. Це особливо помітно в Австрії.

Вакцина від Johnson & Johnson в даний час має кращий імідж у всьому німецькомовному регіоні, хоча вона ще не схвалена. За нею в рейтингу йдуть BioNTech-Pfizer і Moderna. Російська вакцина Sputnik V вважається краще, ніж вакцина AstraZeneca, яка приблизно відповідає китайському продукту Sinopharm.

В даний час лідером є вакцина від Johnson & Johnson з коефіцієнтом тональності 0,18, яка тільки недавно різко зросла в зв’язку з можливим неминучим схваленням. Далі йдуть BioNTech-Pfizer зі значенням 0,14 і Moderna з 0,13. Sputnik V також хороший з результатом 0,11. При цьому позитивна оцінка надходить в основному з соціальних мереж: там він згадується на 50% частіше, ніж у ЗМІ. Дослідники інтерпретують це як знак «того, що серед населення менше скептицизму по відношенню до російської вакцини, ніж припускають новини в традиційних ЗМІ».

AstraZeneca c результатом 0,06 бала і, по крайній мірі, змогла обігнати Sinopharm (0,03).

У дебатах про вакцини домінують її ефективність і проблеми поставки. Побічні ефекти і реакції на вакцини в будь-якому випадку в однаковій мірі є проблемою для всіх вакцин.

Це результат всебічного дослідження, проведеного Інститутом менеджменту та економічних досліджень (IMWF) на основі всіх публічних висловлювань думок про вакцини в німецькомовному регіоні. З цією метою команда IMWF вивчила майже 250 000 статей про вакцинах від корони в січні і лютому. Це просто всі статті із загальнодоступних джерел в Інтернеті. Ці повідомлення надходили з традиційних ЗМІ, блогів, соціальних мереж, таких як Facebook і Twitter, і багатьох інших.

В цілому керівник дослідження Майредер вважає, що баланс позитивний. «Це надає обережний оптимізм, тому що, звичайно, важливо також і настрій, пов’язаний з іміджем вакцин».

За матеріалами: https://kurier.at/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України