Новини з Австрії

Австрія може оштрафувати Google на 6 мільярдів євро

За словами активіста із захисту даних Макса Шремс, австрійський орган із захисту даних може накласти на Google штраф в розмірі до шести мільярдів євро

Незважаючи на дві постанови Європейського суду, Google продовжує передавати дані мільйонів відвідувачів веб-сайтів ЄС в США.

Оскільки скарга спрямована проти материнської компанії Google LLC в США, яка працює окремо від європейської дочірньої компанії Google в Ірландії, кожен орган із захисту даних в ЄС може накласти штраф. У цьому конкретному випадку австрійський орган із захисту даних має можливість накласти штраф у розмірі до чотирьох відсотків від глобального обороту Google LLC, що, за словами Шремс, складе трохи більше шести мільярдів євро.

«Це унікальна можливість зробити щось для захисту основних прав і державного бюджету одночасно. Можливий штраф проти Google вище, ніж австрійська частка в Бреннерському тунелі », – сказав Шремс.

Згідно Загального регламенту ЄС про захист даних, влада зобов’язана накладати відповідні штрафи, а «порушення Google дійсно відповідає всім умовам, щоб повною мірою скористатися всіма перевагами діапазону покарань», – додав активіст із захисту даних.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України