Австрія може оштрафувати Google на 6 мільярдів євро

За словами активіста із захисту даних Макса Шремс, австрійський орган із захисту даних може накласти на Google штраф в розмірі до шести мільярдів євро

Незважаючи на дві постанови Європейського суду, Google продовжує передавати дані мільйонів відвідувачів веб-сайтів ЄС в США.

Оскільки скарга спрямована проти материнської компанії Google LLC в США, яка працює окремо від європейської дочірньої компанії Google в Ірландії, кожен орган із захисту даних в ЄС може накласти штраф. У цьому конкретному випадку австрійський орган із захисту даних має можливість накласти штраф у розмірі до чотирьох відсотків від глобального обороту Google LLC, що, за словами Шремс, складе трохи більше шести мільярдів євро.

«Це унікальна можливість зробити щось для захисту основних прав і державного бюджету одночасно. Можливий штраф проти Google вище, ніж австрійська частка в Бреннерському тунелі », – сказав Шремс.

Згідно Загального регламенту ЄС про захист даних, влада зобов’язана накладати відповідні штрафи, а «порушення Google дійсно відповідає всім умовам, щоб повною мірою скористатися всіма перевагами діапазону покарань», – додав активіст із захисту даних.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 + five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh