Новини

Навіщо потрібен осушувач повітря

Підвищена вологість повітря небезпечна для мешканців квартири. Надмірна вологість у приміщенні може стати причиною появи грибка та плісняви, що негативно вливають на стан організму

Якщо помешкання розташоване на нижніх поверхах багатоквартирних будинків, або в кімнату потрапляє мало сонячного світла, ймовірність виникнення високої вологості збільшується. В таких випадках варто придбати осушувачі повітря для будинків та квартир. Знайти потрібний прилад просто в першому вузькоспеціалізованому магазині OSUSHITELI. UA. Магазини розташовані у Львові, Харкові, та Одесі. Мешканці інших міст можуть зробити замовлення на сайті osushiteli.ua.

Занадто сухе повітря може стати причиною появи проблем зі шкірою, органами дихання та навіть нервової системи. Та надмірна вологість також шкідлива для людини. В першу чергу при високій вологості у помешканні настає сприятливе середовище для розвитку бактерій, грибків, плісняви. Чорна пліснява становить особливу загрозу, тому що може спричинити смерть людини.

Вологість повітря збільшується на початку весни та пізньою осінню, коли ще не працює централізоване опалення. З цією проблемою допоможуть впоратися осушувачі. Це спеціальні прилади, що мають адсорбційні властивості. Завдяки сорбентам (оксид алюмінію, силікагель) осушувач поглинає молекули води, що є у повітрі. Перевага цього пристрою в тому, що він не може пересушити повітря, тобто є абсолютно безпечним для людини.

Як вибрати осушувач повітря

Визначитися з вибором осушувача не так легко, як може здаватися, адже на ринку існують десятки моделей приладів. Спеціалісти OSUSHITELI. UA в першу чергу радять звернути увагу на такі критерії:

  • Продуктивність, тобто, чи впорається прилад з поглинанням конденсату при відповідних умовах вологості для певної площі приміщення.
  • Енергоспоживання. Нові моделі розроблені таким чином, щоб споживання електроенергії було економним.
  • Рівень шуму. Якщо рівень шуму в рамках 30 – 35 дБА, такий прилад підходить для використання в спальні чи дитячій кімнаті у нічний час.
  • Діапазон температур. Цей показник зазначає, чи зможе осушувач працювати за низьких температур, наприклад, +5-10 градусів тепла.
  • Додаткові функції. Деякі моделі мають безшумний режим роботи, режими безперервного осушення, контроль рівня вологості, автоматичного ввімкнення/вимкнення.

На сайті магазину OSUSHITELI. UA вказані технічні характеристики, параметри, особливості техніки. Консультанти допоможуть підібрати потрібний осушувач, для цього варто замовити дзвінок від менеджера на сайті.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України