В Австрії притулок для тварин успадкував чотири мільйони євро

Цю значну суму недавно отримала Асоціація захисту тварин Карінтії в Клагенфурті. Так захотілося уродженці Англії, яка мешкала в Каринтії

Після довгого судового спору Верховний суд підтвердив приватне пожертвування багатомільйонного спадку TiKo (Центр компетенції щодо захисту тварин в Клагенфурті). Щедрий заповіт належить померлій жінці з британським громадянством. Остання воля бабусі не особливо повеселила онуків покійної і процес затягнувся з 2016 року по квітень 2021 року.

Активи трасту в значній мірі надходять з британських військових облігацій багатої сім’ї і становлять близько чотирьох мільйонів євро.

«Моєю першою реакцією, звичайно ж, була велика радість і вдячність, але ми не знали цю жінку і знали тільки, що вона взяла собаку померлого сина і дуже любила тварин», – сказала президент товариства захисту тварин Тара Гельтнер.

Пожертви, в тому числі і від спадщини, звичайно, є цільовими, і кожен цент від внесків, звичайно, ретельно перевіряється.

«Чотири мільйони євро – це, звичайно, величезна сума! Притулок витрачає близько 1,2 мільйона євро на технічне обслуговування на рік, тому ми хочемо планувати довгострокову перспективу і дуже дбайливо поставитися до надзвичайно щедрій пожертві », – каже Гельтнер.

Проте вже відомо, що частина активів буде направлена ​​в проект допомоги собакам, яких складно інтегрувати. А також на витрати на компетентних дресирувальників для них.

«Наш притулок існує вже десять років і тепер ми можемо провести ремонтні роботи», – говорить Гельтнер і продовжує. «Звичайно, наша турбота поширюється на близько 1 000 домашніх тварин, за якими ми доглядаємо щороку. Вони заслуговують на те, щоб ці гроші ми використовували розумно і раціонально! »

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh