Новини з Австрії

В Австрії притулок для тварин успадкував чотири мільйони євро

Цю значну суму недавно отримала Асоціація захисту тварин Карінтії в Клагенфурті. Так захотілося уродженці Англії, яка мешкала в Каринтії

Після довгого судового спору Верховний суд підтвердив приватне пожертвування багатомільйонного спадку TiKo (Центр компетенції щодо захисту тварин в Клагенфурті). Щедрий заповіт належить померлій жінці з британським громадянством. Остання воля бабусі не особливо повеселила онуків покійної і процес затягнувся з 2016 року по квітень 2021 року.

Активи трасту в значній мірі надходять з британських військових облігацій багатої сім’ї і становлять близько чотирьох мільйонів євро.

«Моєю першою реакцією, звичайно ж, була велика радість і вдячність, але ми не знали цю жінку і знали тільки, що вона взяла собаку померлого сина і дуже любила тварин», – сказала президент товариства захисту тварин Тара Гельтнер.

Пожертви, в тому числі і від спадщини, звичайно, є цільовими, і кожен цент від внесків, звичайно, ретельно перевіряється.

«Чотири мільйони євро – це, звичайно, величезна сума! Притулок витрачає близько 1,2 мільйона євро на технічне обслуговування на рік, тому ми хочемо планувати довгострокову перспективу і дуже дбайливо поставитися до надзвичайно щедрій пожертві », – каже Гельтнер.

Проте вже відомо, що частина активів буде направлена ​​в проект допомоги собакам, яких складно інтегрувати. А також на витрати на компетентних дресирувальників для них.

«Наш притулок існує вже десять років і тепер ми можемо провести ремонтні роботи», – говорить Гельтнер і продовжує. «Звичайно, наша турбота поширюється на близько 1 000 домашніх тварин, за якими ми доглядаємо щороку. Вони заслуговують на те, щоб ці гроші ми використовували розумно і раціонально! »

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України