В Австрії після ампутації пацієнтові не тієї ноги в лікарнях проводяться комплексні перевірки безпеки

Після того, як пацієнту ампутували другу ногу на минулому тижні в австрійській клініці Фрайштадт, медична влада Верхньої Австрії (OÖ Gesundheitsholding) у вівторок надала інструкцію про додаткові заходи безпеки в лікарнях.

По суті, мова йде про послідовне застосування передбачених заходів забезпечення якості та перевірок безпеки – в кінці кінців, саме ці процедури не були належним чином проведені напередодні операції. Обидві ноги 82-річного чоловіка пошкоджені через перенесені раніше захворювання. Була необхідна ампутація стегна лівої ноги. Однак перед операцією у вівторок була відзначена не та нога, що в лікарні пояснили «трагічною помилкою лікування». Фатальна плутанина була виявлена ​​в четвер при зміні пов’язки. Друга нога пацієнта тепер також буде ампутована від середини стегна. Операція повинна відбутися найближчим часом. Пацієнту і його родичам була запропонована психологічна допомога.

Поки зрозуміло лише те, що помилка сталася через людський фактор

Лікуючий лікар в даний час не виконує обов’язки за власним бажанням. Прокуратура Лінца в даний час розслідує факт злочинної недбалості. Крім того, департамент охорони здоров’я замовив перевірку в Klinikum Freistadt, яка повинна відбутися в найближчі дні.

У вихідні дні проводилися опитування з використанням міжнародного інструменту аналізу помилок – так званого «Лондонського протоколу». Що саме стало причиною фатальної помилки, поки не зрозуміло. Однак у вівторок співробітникам нагадали про дотримання всіх вимог – наприклад, при заповненні різних документів і чек-листів. При кожній перевірці безпеки відповіді слід порівнювати з наявними паперами. Якщо є які-небудь розбіжності, процес необхідно негайно зупинити і прояснити проблему. Крім того, посилено навчання по контрольному списку безпеки, і є вимога додавати відсутні дані при обговоренні хірургічної програми або звертатися до пацієнта з цього приводу.

«Перш за все, ми хотіли б вибачитися перед пацієнтом і його сім’єю і висловити нашу занепокоєність», – підкреслили керівники директора Франц Харнонкур, Карл Ленер і Харальд Шёффль.

«На жаль, помилки можуть відбуватися всюди, де працюють люди, в тому числі в лікарні». Тепер мова йде про те, щоб подібні помилки не повторилися. Керівників лікарні, однак, підкреслили своє «повна довіра» до персоналу.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

9 + nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh