Авторські статтіТехно

Британський вчений біля Ірландії знайшов древнє загублене місто

Скельне освіта на схід від Британських островах з’явилося на багатьох картах в XVI-XVII століттях і, як вважають вчені, було помилкою картографів.

Загадковий місто-держава Атлантида століттями не дає спокою вченим, які намагаються відшукати древній загублений місто. Як відомо, більш докладно описав місто  давньогрецький філософ Платон. Також згадка Атлантиди є в працях Геродота, Прокла, Посідоній і Страбона. Складність визначення місця положення острівної держави полягає в тому, що Платон не дав його точних координат. Він стверджував, що острів розташований на захід від Геркулесових стовпів, навпроти гір Атласу. Приблизно 10 тисяч років тому, якщо вірити Платону, мешканці Атлантиди накликали на себе гнів богів, які наслали на острів сильний землетрус, яке призвело до того, що весь поліс разом з жителями був поглинений морем в один день.

В останні роки з’являлися найрізноманітніші версії про місце знаходження стародавнього загубленого міста, однак фактично відшукати його не вдавалося нікому. Але, схоже, загадка Атлантиди все ж близька до розкриття. У цьому переконує громадськість британський вчений Метт Сібсон. Він стверджує, що, нарешті, знайшов затоплене в Атлантиці місто-державу. Весь цей час Атлантида, вважає історик, ховалася біля Ірландії.

«Атлантида возле Ирландии»: Британский учёный нашёл древний затерянный город

Вчений звернув увагу, що до розгадки таємниці були близькі дослідники ще кілька століть тому. На всіх картах Північної Атлантики в XVI-XVII біля Британських островів було відображено якесь скелясте утворення, яке пізніше було визнано помилкою. Сібсон впевнений, що це не була помилка, що підтверджують сучасні картографічні дослідження. Недалеко від Фарерських островів насправді існує гряда, яка, як показують ряд ознак, раніше була островом, але в певний момент не затоплена.

Також вчений звернувся до праць Платона, кажучи, що мешкають на Атлантиді слоні, про яких говорив філософ, насправді могли бути мамонтами. У тієї період в даній місцевості дійсно була сильна популяція цих тварин, каже Сібсон.

Поки підтвердити гіпотезу британського дослідника нікому, в тому числі й йому самому, не представилася можливість. Разом з тим, історик сповнений рішучості очолити експедицію до місця ймовірного поховання Атлантиди.

Раніше ми писали, що на півдні Африки вчені знайшли невідомого гігантського динозавра. Вчені визнали, що раніше не бачили такого тварини.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України