Путін звільнив Україну з пастки, в яку ще в минулому столітті придумавши для України Сталін, – Портніков

Мирне життя на Донбас вже не повернеться і через 10-15 років на окупованій частині Донецької та Луганської областей залишаться в основному одні люди похилого віку і ті, хто наживається на цій окупації – російські найманці, мародери, так звані «чиновники» «ДНР» і «ЛНР». У цьому не бачить нічого поганого український публіцист Віталій Портніков.

На його думку, росіяни нічого будувати на Донбасі не будуть вкладати гроші в ремонт вже існуючої інфраструктури теж ніхто не буде. Портніков вважає, що в цьому є великий плюс для України, як незалежної держави, тому що нарешті-то буде ліквідовано індустріальний басейн Донбасу, що з перших років незалежності було запорукою впливу на Україну з боку Росії. Якщо індустріальний басейн Донбасу залишився б на своєму місці, то Росії нічого не варто було б з часом знову повернути Україну в орбіту свого впливу.

Портников зазначає, що цю хитру пастку було придумано ще в минулому столітті самим Сталіним. Як не дивно, але з цієї пастки диктатора нас звільнив саме Путін, тому що самі українці ніколи б не демонтували цей «капкан».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five + seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh