Політика

Путін звільнив Україну з пастки, в яку ще в минулому столітті придумавши для України Сталін, – Портніков

Мирне життя на Донбас вже не повернеться і через 10-15 років на окупованій частині Донецької та Луганської областей залишаться в основному одні люди похилого віку і ті, хто наживається на цій окупації – російські найманці, мародери, так звані «чиновники» «ДНР» і «ЛНР». У цьому не бачить нічого поганого український публіцист Віталій Портніков.

На його думку, росіяни нічого будувати на Донбасі не будуть вкладати гроші в ремонт вже існуючої інфраструктури теж ніхто не буде. Портніков вважає, що в цьому є великий плюс для України, як незалежної держави, тому що нарешті-то буде ліквідовано індустріальний басейн Донбасу, що з перших років незалежності було запорукою впливу на Україну з боку Росії. Якщо індустріальний басейн Донбасу залишився б на своєму місці, то Росії нічого не варто було б з часом знову повернути Україну в орбіту свого впливу.

Портников зазначає, що цю хитру пастку було придумано ще в минулому столітті самим Сталіним. Як не дивно, але з цієї пастки диктатора нас звільнив саме Путін, тому що самі українці ніколи б не демонтували цей «капкан».

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України