Життя

Астрологи назвали трійку головних ледарів за знаком Зодіаку

Робота може почекати, вважають вони

Немає людини, яка б не любила побездельничать – повалятися на дивані, ні про що не думаючи, в крайньому випадку – подивитися телевізор.

Але, як правило, всі ми віддаємося ліні час від часу, оскільки їй заважає маса інших занять, які потрібно виконувати щодня. Але є серед нас люди, для яких пасивне проведення часу – життєвий принцип. Астролог Людмила Булгакова назвала самі ледачі знаки Зодіаку, пише ТСН.

Телець (21.04 – 21.05)

Тельців з повним правом можна назвати натхненними ледарями – від процесу байдикування вони отримують справжнє, ні з чим не порівнянне задоволення. Правда, для цього їм необхідні певні умови, серед яких перш за все необхідно назвати комфорт – продавлений диван, бувалий постільна білизна і дешевий кави їм точно не підійдуть, ні про які приємні відчуття, які так важливі для представників знака, тут і мови бути не може.

Ваги (24.09 – 23.10)

Ваги – в силу особливостей, які написані у них на роду – часто впадають у крайнощі. Так, починаючи працювати, вони довго не можуть вийти зі стану трудової повинності, те ж саме відноситься і до режиму відпочинку. Розслабившись і увійшовши в стан релаксації, вони схиляють чашу терезів – як символу їх знака – в іншу від роботи бік, а потім не в змозі увійти в робочий ритм. Так що можна сказати, що представники знаку є ледачими мимоволі, але сенс твердження від цього не зміниться.

Риби (19.02 – 20.03)

Риби обожнюють витати в хмарах, а це заняття складно поєднується з працею, воно передбачає лінь – неможливо одночасно мріяти і працювати, особливо якщо мова йде про розумові заняттях. Звичайно, представникам знака доводиться повертатися в реальність і займатися своїми професійними і господарськими обов’язками, але при цьому вони думають тільки про те, як швидше дозволити собі відпочити і віддатися своєму улюбленому заняттю – ліні і мріям.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України