Авторські статті

Збитки майданівцям, що постраждали від дій міліції, мають бути відшкодовані за рахунок МВС

Збитки, нанесені активістам Майданів через надмірне застосування сили правоохоронцями, мають відшкодовуватися за рахунок бюджету міністерства внутрішніх справ. Про це в ефірі Еспресо ТВ заявив народний депутат від «УДАРу» Микола Паламарчук.

Паламарчук повідомив, що вже зареєстрував відповідний законопроект в парламенті.  Він наголосив, що на фінансування МВС виділено 18 млдр.грн, однак силовики замість виконання своїх обов’язків по охороні правопорядку вдаються до неправомірних дій.

«Мені дивно чути, коли міліція говорить, що майданівці самі винні у загибелі людей та надзвичайно великій кількості постраждалих. Краще б правоохоронці на чолі з міністром Захарченком вибачилися перед людьми за ті катування, які відбувалися», – сказав «ударівець». Паламарчук запевнив, що всі силовики, які причетні до застосування сили, нестимуть відповідальність за це згідно з нормами законодавства. «Однак дивує і те, чому сьогодні Генпрокурор не дає оцінку незаконним діям силовиків,  чому немає жодних дій спрямованих на розкриття цих злочинів. Прокурор має бути над ситуацією.  Якщо ти не знаєш як вчинити,- дій чітко за нормами закону», – зауважив народний депутат.

Микола Паламарчук висловив сподівання, що президент Янукович не вдасться до запровадження надзвичайного стану, оскільки це є шляхом в нікуди. Крім того, народний депутат сумнівається, що дії президента матимуть підтримку армії. «Янукович настільки понизив рівень армії, що він не знайде там підтримки. Я впевнений, що армія  буде з народом», – додав народний депутат.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Євромайдані: картка Приватбанку 5457082230251691 (НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!) Кожна копійка буде великою допомогою!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

2 коментарів

  1. А хто нам, простим людям з переферії, зробить такі ж майдани, площі, дороги з асфальтом? У маленьких містечках та селах немає навіть нормальних тротуарів, для дітей – дитячих майданчиків, давно вже немає автобусного сполучення, закриваються школи? Ось за це люди стоять, щоб не тільки в Києві та в Межигірї була Європа, а по всій Україні.

  2. А кто нам, киевлянам, возместит разрушенный уродами-майДАУНАМИ город????

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.