ЄС|NATO

Армія США залучить більше військових на всіх етапах для заміни БМП Bradley

У Армії США хочуть, щоб їхня нова машина у рамках програми ХМ30 була побудована на відгуках тих людей, які згодом будуть експлуатувати цю машину на полі бою

Джерело: Defence Express

Армія США хоче залучати більше військовослужбовців на усіх етапах своєї програми заміни бойових машин піхоти Bradley під позначенням XM30 — щоб зрештою отримати на озброєння машину, яка буде максимально відповідати реальним оперативним вимогам.

Про це заявив бригадний генерал Джеффрі Норман, директор програми Next Generation Combat Vehicle — за його словами, відгуки, які нададуть військові щодо майбутньої бойової машини, стануть важливими “напрямними” у подальшому розвитку платформи, розповідає видання Breaking Defense.

БМП M2 Bradley, фото — U.S. DoD
БМП M2 Bradley, фото — U.S. DoD

 

За його словами, Армія США сьогодні працює над тим, щоб “перша та наступні машини ХМ30 базувалися на відгуках бійців та лідерів, які збираються використовувати ці можливості у польових умовах”.

Нагадаємо, програма XM30, яка раніше була відома як Optionally Manned Fighting Vehicle (OMFV), є частиною ширшої програми бойових машин наступного покоління Next Generation Combat Vehicle і передбачає створення заміни для бойової машини піхоти M2 Bradley.

У рамках цієї програми у червні цього року було укладено два контракти — з General Dynamics Land Systems (GDLS) та American Rheinmetall Vehicles — на суму майже 1,6 млрд доларів на етап детального проєктування, у рамках якого має бути поставлено зокрема 11 прототипів машин. Машини матимуть модульну архітектуру задля можливості додавати нові функції протягом життєвого циклу бронетехніки.

Ідея залучити до розвитку проєкту XM30 більше військових, які потім будуть експлуатувати цю машину — звучить доволі логічно та виважено та ймовірно допоможе в майбутньому вирішити питання з низкою “хвороб”, які можуть виникнути у ході розробки машини.

Щоб зробити якнайкращу заміну для Bradley, Армія США залучить більше військових на всіх етапах

ББМ Ajax. Фото: General Dynamics

Як приклад тут, до речі, можна згадати проблеми, з якими зіштовхувалися європейські розробники бойових машин — наприклад, ситуацію з британською бойовою броньованою машиною Ajax, через проблеми з якою військові навіть втрачали слух.

Або ж з німецькою бойовою машиною піхоти Puma, коли під час навчань у 2022 році всі 18 машин, які брали в них участь, вийшли з ладу, через що Бундесвер навіть був вимушений призупинити закупівлю нових машин.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України