Здоров'я

Найшкідливіші напої: третє місце вас здивує

Щоб залишатися здоровим, важливо пити достатньо – не менше 2 літрів на день.

Однак багато людей люблять пити неправильні напої, які не тільки шкідливі, а й становлять безліч ризиків для здоров’я.

Пити тільки воду або несолодкий чай може швидко приїстися. Ось чому багато людей люблять пити безалкогольні напої, смузі або енергетичні напої. Нас швидко спокушають різні смаки та блискуча упаковка. Час від часу це нормально, але це має бути винятком. Хоча лимонади, холодний чай тощо мають прекрасний смак, вони можуть призвести до довгострокових проблем зі здоров’ям.

Отже, які напої особливо шкідливі та шкідливі для здоров’я?

Список, нещодавно складений сайтом heidelberg24.de на основі вмісту поживних речовин, досліджень і різноманітних керівництв із харчування, виявив п’ять найшкідливіших для здоров’я напоїв, яких слід уникати або вживати лише в помірних кількостях.

1. Лимонади

Солодкі лимонади можуть здатися спокусливими, особливо влітку, але це справжні цукрові бомби. Лимонади містять до 60 грамів цукру на 0,5 літра – це приблизно 20 шматочків цукру. Тож регулярне вживання сприяє розвитку ожиріння та діабету, а також шкодить зубам.

2. енергетичні напої

Замість кави багато людей звертаються до енергетичних напоїв для швидкого підвищення енергії. Але ці напої багаті не тільки кофеїном, а й тоннами цукру. Надмірне споживання може призвести до прискореного серцебиття і порушень сну, а також може навіть збільшити ризик серйозних захворювань у довгостроковій перспективі.

3. Смузі

Пюре з фруктів і овочів здається корисним, але це не так. Хоча смузі можна збагачувати вітамінами та поживними речовинами, вони часто містять значну кількість цукру – до 75 грамів цукру на 0,5 літра. Щоб справді отримати цінні інгредієнти, не варто купувати смузі, а просто готувати їх самостійно.

4. Пиво

Алкогольні напої, такі як пиво, дуже освіжають, особливо в спекотні дні. Але надмірне споживання також може мати серйозні наслідки для вашого здоров’я. Крім того, що пиво сприяє ожирінню і захворюванням печінки, воно також збільшує ризик розвитку раку та інших серйозних захворювань.

5. Готовий холодний чай

Хоча холодний чай є популярним освіжаючим напоєм, він часто містить цукор та інші шкідливі для здоров’я добавки. Надмірне споживання може призвести, крім іншого, до ожиріння. Ви легко можете приготувати несолодкий холодний чай самостійно.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України