Сицилія готується до візиту Папи, що запланований на 15 вересня

Палермо, місто на південноіталійському острові Сицилії, готується до приїзду Святішого Отця. Кілька днів тому місцева архидієцезія опублікувала в мережі спеціальний портал, на якому можна знайти програму, логістичну інформацію та новини про візит, що запланований на 15 вересня. Крім того, створено спеціальну сторінку в соціальній мережі Facebook та аккаунт в мережі мікроблогів Twitter.

Момент утвердження у вірі

«Папа Франциск прибуває, щоб утвердити нас у любові. Задля цієї любові отець Пульїзі віддав своє життя», – сказав Архиєпископ Палермо Коррадо Лорефіче під час зустрічі з різними дієцезальними радами, присвяченої приготуванню до візиту, приуроченого 25-й річниці від дня смерті цього священика, який загинув від рук мафії та 5 років тому був проголошений блаженним.

«Для нашої Церкви це буде момент утвердження у вірі, надії та, насамперед, у свідченні любові. Його візит додасть нам усвідомлення, додаткового пориву, щоб приймати Євангеліє», – наголосив ієрарх.

Зустріч молоді в очікуванні на приїзд Папи

Святішого Отця, серед інших, зустрічатимуть юнаки і дівчата, які вже від 14 вересня збираються на свою регіональну зустріч. Про це, як і про програму молодіжного форуму, дізнаємося з інформації, оприлюдненої на згаданому порталі. Через аккаунт в Твіттері, між іншим, поширюються спогади про візити до цього міста святого Івана Павла ІІ та Венедикта XVI. Натомість у Facebook впадає у вічі рубрика «В очікуванні Папи Франциска», яка пропонує різні інтерв’ю та супровідні матеріали.

«Приймаємо Папу Франциска з вірою, радістю та вдячністю», – пише архиєпископ Коррадо Лорефіче до вірних на сторінках соціальних мереж, присвячених візитові, називаючи візит «слушною нагодою, аби подбати про те, щоб принесли плоди ентузіазм і місіонерства креативність свідчення Євангелія, якими було позначене все душпастирське служіння о. Піно Пульїзі».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

17 − 16 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh