Археологічні дослідження підтвердили біблійну розповідь про зруйнування Єрусалиму

Дослідники зі США та Ізраїля знайшли артефакти облоги Єрусалиму вавилонянами. Знахідки датуються IV століття до Різдва Христового і підтверджують опис подій про які читаємо у 25 розділі ІІ Книги хронік. Про це повідомляє CNL.

Під час розкопок на горі Сіон у Єрусалимі, археологи з Університету Північної Кароліни (Шарлот) повідомили про знайдення доказів вавилонського нашестя: спалений матеріал, наконечники стріл, обвуглена деревина, бронзові, залізні та ювелірні предмети, а також розбиті керамічні вироби.

Святе Письмо описує, як війська царя Навуходоносора спалили “всі великі будинки”, в тому числі дім Господній, – Храм Соломона. Воїни захопили мідні стовпи і посудини з Храму, віднесли до Вавілону, а євреїв вигнали. Дослідник Гібсон стверджує: “Знахідки – результат зруйнування міста. Навуходоносор був відомий як руйнівник країн”.

Також було знайдено рідкісний ювелірний виріб: золотий дзвіночок, з якого виходить срібне гроно винограду. Можливо, це сережка або прикраса.

Хоча Гібсон не може впевнено сказати, що археологи знайшли артефакти, які є доказами нападу халдеїв на місто, але підкреслив, що “знахідки точно відповідають біблійному опису”.

Наступного літа археологи повернуться до Єрусалиму для проведення повномасштабних розкопок.

Нагадуємо, такий період в історії як Вавилонський полон почався 597 року до н.е. з завоювання Єрусалиму вавилонським царем Навуходоносором ІІ і тривав до 539 року до н.е., коли Вавилон був захоплений перським царем Киром Великим. Цей час відзначався серію насильницьких переселень до Вавилона великої кількості єврейського населення Юдейського царства.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh