Авторські статтіНовини

Археологи при розкопках Нутний IV знайшли кістку з зображенням голів козла і людини

Археологічний сезон на розкопі Нутний IV був продовжений після того, як група вчених виявила необроблений кістяний предмет із зображенням голів кози і людини. Фахівці пов’язують знахідку зі скандинавською культурою.

Сезон для археологів у Великому Новгороді вже підходить до кінця, але останнім часом фахівці почали виявляти нові предмети, що мають історичну цінність. В основному вченим вдалося вивчити стародавні слова у східному напрямку. Велика частина знахідок відноситься до початку нашої ери, але деякі були створені лише два століття тому.

В ході чергових розкопок фахівці виявили кістку, на якій за допомогою гравіювання було створено зображення кози і людини. На даний момент історики вивчають дані символи, щоб оцінити значимість знахідки. По всій видимості, автор даної роботи не зміг з якихось причин завершити свою роботу, тому що деякі елементи зображення не були доопрацьовані.

Археологи акцентують увагу на тому, що кістка може відноситися до Гніздовського кладу, який був захований в 1868 році. Інформацію про знахідку надали керівники науково-дослідної експедиції від Новгородського музею-заповідника.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України