Археологи при розкопках Нутний IV знайшли кістку з зображенням голів козла і людини

Археологічний сезон на розкопі Нутний IV був продовжений після того, як група вчених виявила необроблений кістяний предмет із зображенням голів кози і людини. Фахівці пов’язують знахідку зі скандинавською культурою.

Сезон для археологів у Великому Новгороді вже підходить до кінця, але останнім часом фахівці почали виявляти нові предмети, що мають історичну цінність. В основному вченим вдалося вивчити стародавні слова у східному напрямку. Велика частина знахідок відноситься до початку нашої ери, але деякі були створені лише два століття тому.

В ході чергових розкопок фахівці виявили кістку, на якій за допомогою гравіювання було створено зображення кози і людини. На даний момент історики вивчають дані символи, щоб оцінити значимість знахідки. По всій видимості, автор даної роботи не зміг з якихось причин завершити свою роботу, тому що деякі елементи зображення не були доопрацьовані.

Археологи акцентують увагу на тому, що кістка може відноситися до Гніздовського кладу, який був захований в 1868 році. Інформацію про знахідку надали керівники науково-дослідної експедиції від Новгородського музею-заповідника.
Джерело

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen − 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh