Площа арктичного льоду досягла критичного мінімуму

Загальна площа арктичного морського льоду скоротилася до рекордного мінімуму. Тепер вчені з усього світу, все більше побоюються наслідків глобального потепління. Інформацію про зміни на території Арктики надали наукові співробітники центру даних льоду і снігу в Колорадо.

Спостереження за арктичним морським льодом ведуться з 1979 року. Мінімальний показник був зафіксований у 2007 році. Тоді площа льоду становила 4,15 мільйонів квадратних кілометрів. На даний момент там спостерігається на 0,01 млн кв. км. менше, що насторожує вчених. Фахівці стверджують, що тепер суперечок з приводу присутності глобального потепління в світі і бути не може, тому що результати очевидні.

Експерти пов’язують зміни в Арктиці з погодніми стихіями в помірному кліматичному поясі, що може призвести до неймовірних наслідків. Раніше фахівці встановили, що загальний рівень води в Світовому океані піднявся на 5 метрів і постійно зростає. Якщо ж глобальне потепління продовжить впливати на світові показники, то вже через 30 років на Землю може обрушитися потоп. Наслідки повені такого масштабу на даний момент ніхто не наважується оцінити.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh