У людей, які мало сплять і при цьому не втомлюються, краще працює пам’ять

Наукові співробітники Університету Юти прийшли до висновку, що ті люди, які мало сплять і почувають себе відмінно, краще інших розвивають довгострокову пам’ять. Результати дослідження були опубліковані в журналі Brain and Behavior.

Фахівцям вдалося виявити в головному мозку людини взаємозв’язок між нейронами, що відповідають за пам’ять і гіппокампом. Для того щоб переконатися в своїх припущеннях, вчені запросили понад 900 респондентів, які були підключені до МРТ. Завдяки отриманим результатам, вдалося вивчити нервові волокна кожного з пацієнтів.

Після цього було створене сортування всіх учасників експерименту на дві підгрупи, в кожній з яких знаходилося приблизно рівне число людей. У числі перших були ті, хто спав менше 6 годин на добу, решта потрапили в іншу. Після цього, респондентів з скаргами на втому виділили в окрему підгрупу.

Результати дослідження показали, що всі люди, які мало спали і при цьому відчували себе бадьоро, мали високий рівень довгострокової пам’яті. Пізніше з’єясувалося, що сенсорна зона кори головного мозку, гіпокамп сильно взаємопов’язана між собою. Саме тому в учасників експерименту спостерігався ефективний перехід від короткочасної в довготривалу пам’ять.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three + 8 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh