Блогер: якби не українські прикордонники, про катастрофу в Армянську ніхто б не дізнався

Так званий «голова Ради міністрів» анексованого Росією Криму Сергій Аксьонов заявив, що не бачить підстав зупиняти роботу «Кримського титану» – нехай, мовляв, роблять далі. 1 вересня не були скасовані милі серцю фанатів «російського світу» шкільні лінійки. Все б добре – тільки ненависне населення Армянську і Красноперекопську продовжувала верещати, що Вірменське для життя непридатне. Люди скаржилися на сухоти у роті, висип, на те, що опухає лице. Жахливо себе почували гіпертоніки та онкохворі. Про це у своєму блозі пише український блогер Дмитро Вовнянко.

Він зазначає, що Аксьонов продовжував переконувати що «в Багдаді все спокійно». 4 вересня він таки визнав, що роботу «Кримського титану» треба зупинити, але заявив, що підстав вводити в районі надзвичайний стан – нема. У той час вулиці Армянська вже обробляли содовим розчином. В той же день з Армянська почали евакуйовувати дітей – причому на збори дали одну годину. Нарешті того ж 4 вересня главкорборант Криму визнав, що в повітрі в Армянську знайдений сірчистий газ. Це така речовина, яка, якщо в небі з’єднання єднається з водою, то перетвориться в сірчану кислоту і підуть кислотні дощі. Причому, підуть не там, де стався викид, а там куди хмара газу понесе вітер.

За словами Вовнянко, все це нагадує Чорнобиль. Так саме тоді після аварії відразу була тиша і спокій, та окремі повідомлення в ЗМІ про неполадки на АЕС. Так само не скасовували першотравневу демонстрацію. Так само переконували, що небезпеки немає, – але евакуювали дітей зі зборами за годину. Так само заявляли, що сіють паніку ворожі спецслужб – тоді американські. Ситуацію навколо Чорнобиля приховати не вдалося, тому що підвищення рівня радіації помітили в Швеції. Немає сумнівів, що зараз катастрофу в Армянську приховати не вдалося із-за того, що її ознаки стали помічати в Україні. Відомо, що українські прикордонники ще з 27 серпня звітували керівництву про дивний запах і інші ознаки забруднення.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

1 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh