Авторські статтіТехно

Apple оголосила війну недобросовісним розробникам «безкоштовних» програм

Корпорація стала на захист інтересів власників своїх гаджетів і зобов’язала творців сервісів великим шрифтом повідомляти абонентів про вартість своїх послуг.

З App Store стали зникати деякі програми. Це сталося тому, що Apple оголосила війну недобросовісним розробникам «безкоштовних» програм. У компанії почали видаляти програми, розробники яких вводять в оману користувачів. На момент підписки користувач бачить напис «Підписатися безкоштовно», а через кілька днів повідомляють про те, що характер підписки платний і з нього знімуть за користування програмою гроші. Причому повідомлення завжди набрано крихітними літерами.

Тепер Apple зобов’язала видавців заздалегідь попереджати користувача про зняття коштів клієнта за користування додатком.

Про нововведення розповів розробник, програму якого вже видалили App Store. Про посилення умов його повідомили листом, в якому докладно пояснили суть претензії. Умова повернення в App Store – приведення у відповідний вигляд своєї програми.

Переписати програму доведеться кожному, чиє «дітище» не відповідає новим вимогам Apple.

Заради безпеки та конфіденційності своїх клієнтів Apple також анонсувала новий інтернет-портал. Там можна переглянути дані, пов’язані зі своїми Apple ID: історію транзакцій, AppleCare, завантаження додатків та інше.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.