Авторські статті

Євросоюз вже втомився від України, Києву не потрібно розраховувати на членство в ЄС, – польський екс-міністр фінансів

У найближчі 10 років Україна точно не стане членом Європейського Союзу, оскільки Києву ще треба заслужити право на те, щоб стати повноправною європейською учасником. Така заява пролунала від колишнього міністра фінансів Польщі Гжегожа Колодко.

«Мова не про ваші гарні очі. У вас повинні бути структура, установи, регулювання і так далі. Ви повинні бути конкурентоспроможними з організаційної і політичної точки зору, тим більше, що Україна – не найменша країна. Це не Естонія і не Словенія», – різко заявив поляк.

За його словами, в останні роки Євросоюз має безліч проблем, і розширення організації одна з них. Колишній міністр нагадав, що зараз у складі Євросоюзу 28 країн, і це величезна цифра, і, найімовірніше, вступ нових держав до ЄС додасть ще більше проблем, і ніякої мови про позитивні зміни бути не може.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

3 коментарів

  1. Найбільшою проблемою для ЄС в даний час є не Україна, якою він не дуже перейиається, а якраз Польща, Угорщина, південна Європа, європопулісти. І для Колодки, якби Україна отримала за 20 років від ЄС 500 млрд євро безповоротної допомоги ,як Польща, ще й зараз умудряється брати 20 млрд щорічно і вільний європейський ринок, ще й будучи бардзо нєзадовольони. то при всіх наших негараздах і війні ,економіка в нас була б не гірша…І в нас перспективи росту величезні-хоча б тому, що нижче вже нема куди падати…А Колодко нехай би порахувув де опиниться Польща без допомоги ЄС і,не дай боже, розвалу Співтовариства…А падати дуже важко…І поляки не привикли затягати паски…Забули 90ті…

  2. Сколько можно набивать карманы, утихомиртесь. Вас ждёт расстрел. Давайте людям денег.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.