Авторські статтіТехно

Apple Car з’явиться на ринку не раніше 2021 року

Apple Car з’явиться у відкритому продажі не раніше 2021 року, про що повідомляють експерти авторитетного американського агентства Piper Jaffray.

Корпорація Apple збирається випустити власний електрокар Apple Car не раніше 2021 року, що підтверджується словами деяких фахівців, що працюють в аналітичному агентстві Piper Jaffray. Повідомляється, що у зв’язку з високотехнологічної начинкою вартість автомобіля буде становити як мінімум 55 тисяч доларів, цінники варіюються до позначки в 75 тисяч доларів, однак офіційного повідомлення стосовно вартості нового автомобіля на даний момент немає.

За попередніми даними, після випуску Apple Car в продаж вартість цінних паперів американської корпорації з Купертино підвищиться в середньому на три долари, а операційний прибуток збільшиться на 20 відсотків. На сьогоднішній день також немає ніяких точних даних про технічні характеристики та інше обладнання нового транспортного засобу від компанії Apple, але можна сказати точно, що основним конкурентом на світовому ринку стане компанія Tesla Motors. Однак є точні відомості, що в новинку встановлять мультимедійну систему CarPlay, що допоможе об’єднати всі системи всередині автомобіля в єдине ціле.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України