Авторські статтіТехно

Apple розповіла про правильність зарядки гаджетів

Корпорація Apple розповіла про правильність зарядки гаджетів, розмістивши відповідну інструкцію на власному офіційному сайті.

Американська корпорація Apple і її розробники навчили користувачів правильно заряджати пристрої, вироблені на заводах компанії. Раніше в мережі з’являлася інформація про те, що невідомий користувач відправив листа голові корпорації Тіму Куку, де було поставлено питання: чи можна прибирати зі списку запущених додатків програми для економії заряду акумулятора. Відповідь надіслав старший віце-президент корпорації по програмному забезпеченню Крейг Федериги, де було сказано, що подібний процес не приве до бажаного результату.

Пізніше Apple опублікувала докладний перелік маніпуляцій, який допоможе зберегти заряд акумулятора набагато довше. Спочатку необхідно постійно оновлювати гаджет після виходу кожного пакета оновлень, в якому можуть бути технології по економії заряду батареї. Іншим пунктом є необхідність заощадження телефону, або планшета від високих перепадів температур – мінімальною позначкою є -35 градусів, максимальною – +22 градуси.

Під час підзарядки необхідно знімати чохол, щоб уникнути перегріву, в разі залишення гаджета без роботи над довгий час необхідно наполовину витратити заряд батареї у зв’язку з тим, що повністю розряджений акумулятор може припинити заряджатися, а користувачеві доведеться купувати нову батарею. Для мобільних пристроїв і планшетів необхідно встановити автоматичну яскравість екрану і тримати мережу Wi-Fi постійно включеною. iOS 9 має функцію енергозбереження, завдяки якій користувач отримує повідомлення про слабкий заряд і відключає синхронізацію з сервісом iCloud і AirDrop, але можливість здійснювати дзвінки і виходити в інтернет залишається.

В останньому оновленні iOS є функція перегляду програм, які найбільше витрачають енергії, а користувач може припинити роботу найбільш витратних додатків.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України