Авторські статтіТехно

BMW випустить дві нові версії моделі i3

Концерн BMW має намір випустити у продаж дві нові версії електрокара i3. Такими відомостями поділилися іноземні інформаційні агентства, які посилаються на власні джерела в компанії.

Керівництво німецького машинобудівного підприємства BMW має намір випустити дві версії електричного автомобіля i3, які отримають кращу батарею із збільшеною ємністю, однак тип акумулятора залишиться колишнім. Отже, компанія має намір випустити у продаж версію з повністю електричним мотором і з додатковим бензиновим двигуном внутрішнього згорання, що допоможе значно збільшити запас ходу автомобіля.

За непідтвердженими даними, новинка отримає акумулятор з потужністю 94 ампера в годину, при цьому поточна версія має під капотом агрегат з ємністю 60 ампер в годину, запас ходу повинен збільшитися до 190-290 кілометрів на одній зарядці. Найдорожча версія BMW i3 з додатковим бензиновим двигуном здатна проїхати близько 420 кілометрів, інших подробиць з приводу технічних характеристик в даний момент не опубліковано. Офіційна презентація очікується в рамках автомобільного салону в Парижі, який відбудеться в жовтні поточного року.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України