Авторські статті

“Апокаліпсис”, як у голлівудських фільмах: киян попередили про труднощі взимку

Після масованих ударів російських військ по критичній інфраструктурі України, у тяжкій ситуації опинилися мирні громадяни нашої країни. Людям доводиться жити без світла, води, тепла. Відключення у регіонах регулярні, проте українці мужньо переносять це та відновлюють інфраструктуру.

Мер Києва Віталій Кличко попередив, що кияни мають бути готові евакуюватися будь-якої миті, але поки що в цьому немає необхідності. Нині дефіцит електроенергії у місті становить лише 20%, умови залишаються стабільними.

Водночас, Віталій Кличко допустив можливий сценарій “апокаліпсису” у столиці цієї зими у разі, якщо російські удари по інфраструктурі продовжаться

“Київ може втратити електроенергію, воду, тепло. Може статися “апокаліпсис”, як у голлівудських фільмах, коли через низьку температуру неможливо жити в будинках”, – сказав Кличко.

Так, він припустив можливий сценарій, яким місто може залишитися без центрального опалення до весни, коли температура може опускатися до -15 градусів.

“Якщо електрика й надалі буде відсутня, а зовнішня температура буде низькою, ми, на жаль, будемо змушені зливати воду з будівель. Інакше вода може замерзнути та порушити всю водопровідну мережу, а будівлі будуть повністю непридатні для подальшого використання”, – додав він.

Влада столиці робить все можливе, щоб цього не сталося, але зараз у Києві вже не вистачає місць у пунктах обігріву. Мер закликав мешканців міста підготувати предмети першої необхідності.

Раніше повідомлялося, що у разі блекауту в столиці України зроблять безкоштовний проїзд у громадському транспорті. Рух метро буде зупинено, а станції використовуватимуть як укриття.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України