Війна рф проти України

Російські загарбники відбирають квартири та будинки в українців

На окупованих українських територіях відбувається беззаконня. Росіяни грабують квартири та будинки, а якщо господарі виїхали і не з’явилися через рік, то житло планують визнати вільним і забрати.

Так, на сторінці Центру національного опору йдеться, що така ситуація зараз спостерігається у тимчасово окупованому Приморську (Запорізька область).

У повідомленні йдеться, що містом розклеїли оголошення з повідомленням, що власникам майна необхідно звернутися до окупаційної “адміністрації” документами або майно визнають безхазяйним та відберуть.

У переліку є об’єкти нерухомості, що належать громадянам України, транспортні засоби, а також комунальне та державне майно. Ворог практикує схему оголошення майна, яке вони хочуть забрати, нібито “безгоспним”.

Про порожні квартири, у містах області окупанти збирають інформацію через керівників ОСББ. Списки об’єктів постійно оновлюються на сайті так званої обласної військової адміністрації окупантів.

Аналогічна ситуація в окупованому Маріуполі. Загарбники відбирають також автомобілі місцевих мешканців для нібито військових цілей.

Зазначимо, через масовані атаки російських окупантів українцям треба бути готовими до всього. Навіть виживати без газу та світла. Як це зробити, українцям розповів досвідчений мандрівник із Тернополя Роман Задорожний.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України