Державне київське КБ «ЛУЧ» розробляє зенітно-ракетний комплекс корабельного базування

Пуски Вільха-Р 13 червня 2019-го року Фото: РНБО

Державне київське КБ «ЛУЧ» здійснює науково-технічне супроводження ДКР «Корал» з розробки зенітного ракетного комплексу корабельного базування.

Передає УМП.

Підставою для виконання є Рішення Міністра оборони України Степана Полторака, за яким дослідна конструкторська робота ведеться з 2016 року.

Заявлені технічні характеристики для основи комплексу – уніфікованої керованої ракети:

    Максимальна дальність стрільби: 30 кмМаксимальна висота ураження цілей: 10 кмМаксимальна швидкість польоту: 1100 м/сСистема наведення: ІНС+АРГСНМаса ракети: 300 кгМаса бойової частини: 25 кг

Габаритні розміри, мм:

    діаметр: 230/260довжина: 4330розмах крил, рулів: 674контейнер: 490х490х4870

Раніше Генеральний конструктор КБ «ЛУЧ» Олег Коростельов озвучив інформацію про можливість створення вітчизняного зенітного ракетного комплексу середньої дальності.

В основі комплексу допрацьована під знищення повітряних цілей керована ракета високоточної системи залпового вогню «Вільха», що може уражати цілі на відстані в понад 100 км.

КБ «ЛУЧ» працює над розробкою зенітно-ракетного комплексу корабельного базування

Зенітна керована ракета (ЗКР) отримає активну або пасивну головку самонаведення (ГСН), як то вже було реалізовано «ДККБ «ЛУЧ» під час модернізації ЗРК С-125 «Печора» для Анголи, та матиме нову систему запуску замість напрямних РСЗВ «Смерч».

Багато зі складових майбутнього зенітного-ракетного комплексу вже створено, за оцінками Олега Петровича вже близько 40-50% комплектуючих пройшли етап від розробки до випробувань на інших видах озброєні.

КБ «ЛУЧ» працює над розробкою зенітно-ракетного комплексу корабельного базування

За оцінками озвученими влітку 2020 року для створення українського ЗРК (зенітного ракетного комплексу) потрібно 30-50 мільйонів доларів. Ці кошти необхідні на проведення дослідних конструкторських робіт, за результатами яких виготовляються дослідні зразки та проходять випробування.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

ten − eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh