Новини

Англійська мова сьогодні стала розрядом must have для дорослих та дітей

Незважаючи на те, що школи працюють за сучасними методиками викладання та застосовують передові технології, лише занять із вчителем недостатньо, щоб опанувати мову на достатньо високому рівні. Батьки шукають репетиторів з англійської мови навіть для учнів початкових класів, адже розуміють: чим раніше почати інтенсивні заняття, тим кращого результату зможе досягти дитина. Сервіс «На урок»  пропонує курси англійської мови онлайн всім українським школярам – це абсолютно новий підхід до вивчення англійської мови.

Що пропонує сервіс «На урок»

Сервіс «На урок» пропонує всім охочим навчатися на курсах англійської мови за сучасними програмами, складеними професіоналами с великим досвідом роботи. Кожне заняття включає інтерактивну роботу за авторськими методиками із застосуванням аудіоматеріалів, читання, письма, завдань у ігровій формі.

Учні отримують доступ до віртуального кабінету, де відбувається навчання у реальному часі. Під час заняття йде активна взаємодія між учнями та викладачем. В той же час, урок записується, і кожен клієнт має доступ до записів. Це дозволяє повторювати складний матеріал у зручний момент. Кожне заняття включає додаткові матеріали: домашні, завдання на вироблення вимови тощо. Доступ до додаткових матеріалів є у особистому кабінеті користувача.

Програма передбачає створення шкали ефективності навчання та відкритого рейтингу учнів. Це допомагає створити здорову конкуренцію та мотивувати школярів до вивчення англійської. Одна година навчання коштує всього 50 грн, що значно дешевше, аніж заняття з репетитором. А ще батьки мають можливість заощадити час на дорогу, дитина може навчатися в зручних домашніх умовах. Заняття проходять раз на тиждень за графіком, проте якщо дитина його пропустила, матиме доступ до запису уроку.

Що отримує учень після курсів «На урок»

Навчатися на курсах «На урок» можуть учні від 3-го класу. Проте сервіс не висуває жорстких обмежень для участі в програмі з вивчення англійської. Заняття спрямовані на повне оволодіння мовою для комфортного спілкування з носіями, а також передбачають:

  • Підготовку до ДПА та ЗНО.
  • Поглиблення вивчення матеріалу, що не входить у шкільну програму.
  • Покрашення шкільних оцінок.
  • Розкриття здібностей дитини.
  • Підвищення шансів на вступ у бажаний вуз.

Навчання на платформі допомагає заощадити значну суму коштів на репетиторів та традиційних курсах. Безкоштовну консультацію стосовно умов проведення уроків можна отримати на сайті, вказавши контактні дані у спеціальній формі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України